//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


İlahiyat fakültesindeki yıkılan Atatürk büstü için ne güzel yorumlar yapmışsınız umudu gençlikte olan atamın gençleri. Ne yazık ne kadar cahilce bi tutum avrupanın tüm dünyanın övdüğü bir komutanı var ve kendi toplumu nasıl yorumlar yapmış ilahi adaletmiş. Tiksinilesi insanlar.

Nickolly 5 26 116

Şehidin var Türkiye! Ey gözlerine at gözlüğü takmış cahil halk. Sen oturmuş artık doğuda olay çıkmıyor dağdakiler indi diye sevin. Dağdaki köpek sürüleri indi de nereye indi şehirlere geldi dağıldı. Dağ aktiviteleri bitti şehir yapılanmaları artış gösterdi. Lanet olsun sizlerin zihniyetine. Doğruyu görmeyen gözlerinize. Lanet olsun elini kolunu sallayarak gezen pkklılara ortam hazirlayanlara. Ruhun şad olsun şehidim. Allah rahmet eylesin. Kanın yerde kalmayacaktır. Sen bu ülkü uğruna canını verip en büyük mertebeye ulaştın. Hala kendini Türk hissedenlerin başı sağolsun.
4 yıllık okul hayatımda ilk kez bir kızdan hoşlandım.Her akşam okul çıkışı kızın indiği yerde iner orda beklerdim çok kez ıslandım üşüdüm hep karşımdan geçerdi bir gülümsemesini isterdim konuşmasına bile gerek duymazdım gülümsemesi bile yetiyordu.O gidince ikinci kez dolmuşa biner param olmadığı zamanlar yürümeyi bile göze aldığım anlar oldu.Zaman geçti bir kaç kez konuşma imkanım oldu zerre kadar saygısızlık etmeden edeple karşısına çıkıp içimdekileri söyleme fırsatı buldum.Bölümümden olacak ki küçümsedi beni halbuki ben ona ilgi duymadan tramvayda her gün gözlerini benden alamıyordu.Şimdi düşünüyorum da keşke aşkın dozu artmasaydı da tramvayda sadece birbirimizle bakmakla kalsaydık.O zaman temiz dünyamda senin hayalinle yaşlanırdım ama ne zaman seninle konuşup beni küçümsemeye kalktın o günden beri seni yüreğimde yabancıdan daha yabancı gibi hissediyorum. :(
başını kapatıp dar pantolon giyip altınada bir karış topuklu ayakkabı giyen kızlardan nefret ediyorum. hayır yani hoş olduklarını mı sanıyorlar. o baş örtünün hakkını veremiyorsan örtüpte rezil etmeyeceksin arkadaş..

teke 6 0 114

tecavüzcü pislikleri hadım edip mezar gibi odalarda çürütsünler benim görüşüm budur. Cani yaratıklar. Bu ar yoksunu mahlukları sıcak yataklarda güzel yemeklerle benim vergilerimle beslemesinler. Gebersin şerefsizler. Acı çeke çeke ölsünler.
Ya arkadaslar bu kamyoncuları herkes yanlis taniyor. Az once yolda bi kamyoncu abi aldi beni sağolsun. Sohbet muhabbet cok iyi gidiyor. Öğrenci olduğumu öğrenince bana birde 50 lira harçlık verdi :) ama suan guzergahimizda olmayan agaclik bir alana gidiyoruz. Herhalde abi kestirme bir yol biliyor. :)

qwer 35 33 113

Hiç kusura bakmayın bazı kızlar gerçekten çoğu kötü şeyi hakediyor. Konserde erkeklerin omzuna çıkmak nedir ya? Sizi omzuna alan erkeklerin o olaydan faydalanma mutluluğuyla dolu yüz ifadelerini tüm iğrençliğiyle gördüm ya. Onlara bu fırsatı verdiğiniz için gerçekten çok aptalsınız
Kolpa konserinde o çadırlarin içinde sevişen gençler allasen hiç mi ar duygunuz yok hiç mi insanlık kalmadı içinızde , siz köpekmisiniz bulduğunuz yerde... Bu sadece size değil siz ve sizin gibi ar duygusu kalmamis saçma salak kişilere.

romeo 2 2 113

ev kirasını 3 aydır ödemeyen arkadaşımı ev sahibi her gün düzenli olarak arıyor tabi bizim eleman açmıyor telefonları. bi gün kız arkadaşıyla tartışıyorlar akşama kadar ne mesaj ne arama hiç bişey yok akşam dayanamayıp yazıyor bu gün hiç aklına gelmedim mi diye mesajı gönderiyor ama rehberde sevgilisi ile alt alta olan ev sahibine atıyor mesajı yanlışlıkla. beni benden alan asıl olay ev sahibinden gelen cevapta "hiç aklımdan çıkmıyosun ama telefonlarıma cevap vermiyosun ki p**evenk!.."
Yazacaklarımı geyik olsun diye yazmıyorum. Bloğu takip etmeye vaktim olmadığı için yazacağım konuya daha önce deyinen olup olmadığını da bilmiyorum. Neyse.. uzun yıldır samsunda yaşıyorum. Üniversite ye başlayana kadar tramvay ve ringleri çok kullanmıyordum. Başladığımdan beri Birkaç defa tramvayda ve ringde cinsel tacize uğradım. Benim dışımda uğrayan pekçok arkadaşımda oldu. Tacizin dışında daha pislik şeylere maruz kalan tanıdıklarım da var. Bunun için psikolojik yardım alanlarda var. Hiç kimsenin hakkına giremezsiniz. bu hiçbir inanç ve sisteme sığacak birşey değil. Bunu meşrulaştıramazsınız. Bunu buraya neden yazıyorum? Çünkü bu pislik ruhlu insanlarla aynı kampüste okuyorsunuz. Aynı derslere giriyorsunuz. Belki de çok yakın arkadaşlarınız... Çok klişe olacak ama ananıza bacınıza yapılmasını istemediğiniz şeyi Başkasına yapmayın. Sözde Eğitimli insanlar..Yazacaklarım bu kadar. Bu toplum sorunu nasıl çözümlenir bilemiyorum. Böyle insanlarla aynı ortamda Bulunduğunuzun farkında olun istedim. "Rahatsız ettiğiniz için teşekkürler!"
Kadın Erkek Popüler