//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


Nedir bu kız yalnız kalıyorsa çirkinliktendir falan? Az insanda adap olur. Bu nasıl bi düşüncesizlik. Kimse dış görünüşünü kendi seçmiyor. Kimseyi böyle aşağılamaya hakkınız yok. Söylediğiniz sözün bir kalbi kıracabileceğini düşünün bir. Kendi üzerime alındığımdan değil dünyada hala böyle kaz kafalı insanların olduğunu bilmediğimden yazıyorum.
60 kişilik bir sınıfta oturmaya yer bulamazken birbirimize hep yalnızlığı hissettirdik. Bazılarımız kişisel egolarını aşıp birkaç kişiyle arkadaş olabilme başarısı gösterdi. Bazılarımız geçmişten gelen dostlarımızdan başkasına ihtiyaç duymadık. O veya bu sebepten ötürü biz bir bütün olamadık. Çünkü bunu istemedik. Sınıf olarak 4 yıl boyunca bir tane bile birlikte yaptığımız organizasyonumuz olmadı. Mesela sınıfta bir kişinin doğum gününü kutlamadık. Sınıf olarak kimsenin acısını paylaşamadık. Bugün içimizden evlenenler oldu. Facebook olmasa haberimiz olmayacaktı. Hep araya mesafeler koyduk. Kopyalar dışında dayanışmamız yok. Kantinde iki masayı birleştirdiğimizi hatırlamıyorum ? Uzun lafın kısası bugün acı bir haberle sendelendik. Bir yıldır hastanede tedavi gören kardeşimizin çektiği sıkıntılardan bihaber hayatımıza devam ettik. Netice itibari ile o hayatını, biz ise insanlığımızı kaybettik. Bora Yıkınç çıktığı bu vakitsiz yolculuğu ile hatırlamasını bilmeyen kalplerimizi unutamamaya mahkum etti. Sen bizi affet kardeşim. Yolun açık olsun...aynı bızım sınfı anlatıyor ılla ıcımızden bırıne bısey mı olması lazım bırlık beraberlık olmak ıcın ???

EltOne 11 2 108

İnsanlar kilolu olduğum için hep bana tuhaf tuhaf bakıyorlar . Kızlar bazen bakıp gülüyorlar . Toplum içinde çay içemez oldum . Arkadaşlar lütfen kimse kimseyi bilip bilmeden yargılamasın . Ben bunu hakk etmiyorum , sizde etmiyorsunuz , kimse etmiyor...

camel 0 4 108

okul zamanı üniversitede hollywood yıldızı gibi takılan kızlar bu aralar evde soğan doğruyor

ser@ 1 4 107

Dün sabah hastaneden eve geldim ilk sınav tabi ve bu sınava çok çalıştım. Refakatçı iken epeyce boş zaman oluyordu neyse, evde uyuyakalmışım sınava 12 dk var paldır küldür çıktım yağmurda yağıyor tabi Mediva hastanesinin köşesine varmadan teyzenin(ablada olabilir) biri o kadar erinmiş olacak ki balkondan çöp kovasına çöpü bir fırlattı (aşağıya iner mi hanımefendi) çöp poşeti 2-3 metre uzağıma düştü ama heryerim battı. Çöp patlamadı Allahtan, bende su göletinin içinden çöpü alıp teyzenin balkonuna geri fırlattım; çamurlu topun duvarda çıkardığı iz gibi teyzenin balkon duvarında iz çıktı teyze görmeden eve kaçtım. Görenler bu deli ne yapıyor demiştir ama gerçekten ayıp mı ettim iyi ettim derseniz ikimizin yaptığıda terbiyesizlik. Ama anlık duygu boşalmalara insana böyle şeyleri de yaptırmıyor da değil hani. Sizce ben haklı değil miyim? Sonuçta onun yüzünden sınava gidemedim, böyle bir hareketi de hakettiğini düşünüyorum pişman değilim bir daha olsun bir daha yaparım.

zıkım 0 3 107

Az önce 19 yaşında bi arkadaşımın vefaat ettiğini duydum ve size diyorum ki o lanet aşklar bu iğrenç sınavlar ve o saçma sapan dertler yerin dibine batsın. aldığınız bir nefesin değerini anlayın artık şu anınız bi daha hiç olmayacak dolu dolu doya doya yaşayın!

Bob Marley 0 107 107

Evet arkadaşlar like ve dislike sayılarını eşit tutuyoruz hadi bakalım..:)
Önünde ki arkadaşa hava atmak için sesini yükselterek boş konuşanlardan nefret ediyorum ...

Şarlog 0 1 106

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun . Kalbimizle edeceğimiz dualarımızın kabul olması dileğiyle iyi geceleriniz olsun ..
Eğitim Fakültesinde insanlar r11 den rahat inebilsin diye bende indim ve hepsinin inmesini beklerken, 2 tane kızın r11e binmek adına beni itmesiyle r11e tekrar binemedim. Oysaki acelem vardı. Birşey söylemek istiyorum kızlar. Siz bu davranış biçimine nasıl eriştiniz. Siz bu saçma davranışı yaparken erkeklerden centilmenlik beklemeyin sakın. Ayıp.
Kadın Erkek Popüler