//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


Eğitim Fakültesinde insanlar r11 den rahat inebilsin diye bende indim ve hepsinin inmesini beklerken, 2 tane kızın r11e binmek adına beni itmesiyle r11e tekrar binemedim. Oysaki acelem vardı. Birşey söylemek istiyorum kızlar. Siz bu davranış biçimine nasıl eriştiniz. Siz bu saçma davranışı yaparken erkeklerden centilmenlik beklemeyin sakın. Ayıp.
İlahiyat fakültesinde okuyan beyni kuşun beyni kadar olmayan ahmaklar siz ki bugün öyle bi yorum yapabiliyorsanız yine O yüce şahsa borçlusunuz. Bilin istedim

Anonim 8 14 105

Çevremde ki insanlar bana kızlarla aran nasıl içmeye falan gidiyor musunuz diye soruyor. Eğer kız ortamın yoksa adam yerine koymuyorlar seni.Ben Allaha şükür namazını kılan bir insanım ve o günahkar ortamlara ben giremem.Zaten içen insanlara bakın kaç tanesi mutlu ki.. Onlar hep aciz olan insanlardır.Ben çözümü içki de değil namaz da buluyorum. Şunu demek istiyorum ki siz de benim yaptığımı yaparsanız inanın daha mutlu olacaksınız.

Misa 13 10 104

Bugünkü karşılaştığım durumu yazıp yazmama konusunda kararsız kalmıştım ama yazmaya karar verdim.Şimdiden affınıza sığınarak bunları paylaşıyorum. Olur ya birileri kendine ders çıkarır diye. Bu sabah Mühendislik fakültesinin 2.katındaki kızlar tuvaletindeki ******* testini görmez olaydım :( Bunu yapan ya öğrenci ya da değil orasını bilemiyorum ama şunu da demeden geçemeyeceğim. Hayatta her insanın hataları olmuştur, olacaktır da... Kimse mükemmel değil olamaz da zaten. Çoğu şeyleri yaşayarak tecrübe edersin ama her şeyi değil. Kimsenin özel hayatına kimsenin karışmaya hakkı yok toplumun düzenini bozmadığı, toplumu huzursuz etmediği sürece. Biraz dikkat diyorum özellikle de Cuma günleri şu sevgilileriyle namüsait görüntü verenlere. Burada çok yazan oldu şöyleydi aramız böyleydi sonra ayrıldık falan filan... Öyle bir zamandayız ki sevgili adı altında her şey yaşanıyor, tabir-i caizse evliliğe bir şey kalmıyor. Sonrası mı? Sonrası malum ayrılıklar hem de uzun süreden sonra. Şunu öğrettiler bize kızlar emanettir hem de Yaradanın emaneti. Bu bilinçle yaşanılırsa daha güzel olur her şey, diye ümit ediyorum. Hiçbir günah yoktur ki affı da olmasın. Unutmamak gerek edepli olmak insanlara özgüdür ve edepten yoksun olanın kalbi ölmüştür. Bu mübarek günlerde her ne olumsuz şeyler olmuş ise geri dönüşlerin olması duasıyla...
Tanışmamızın ikinci yılında sana olan sevgimde zerre azalma olmayan güneyin güzel kızı. Belki Adıyaman'ın acısı gibi geldin yüreğimi ama ben acıyı da severim bilirsin. 11.11.2012 den beri yuregimi sıcaklık katıyorsun. Seni seviyorum duy sesimi 😀

Poyraz 0 4 103

Hepinizin haberi olmuştur. Birkaç gün önce Çanakkale'de yaşlı bir dedeyle ninenin evi yandı. Nine Alzeimer hastası. Sonra sosyal medya seferber oldu, yardım kampanyası düzenlendi. Doksan küsür bin lira olunca yardımlar, yeter dedi dede. Yavrum bize bu para yeter, yollamayın bize daha fazla para, ihtiyacı olanlara yollayın.. Şimdi ben diyorum ki verin lan bu ülkeyi o dede yönetsin. Ekonomiyi biliyor oğlum o dede, vicdan nedir, hak hukuk nedir biliyor. Tıklıyayım (!) okuma yazmasına tahsiline üniversitesine. Verin o dedeye ülkeyi o yönetsin. Gelmiş geçmiş herkesten daha iyi yönetmezse adam değilim lan ben.

Afrodit 5 126 103

Allah aşkına bunu söylemeden geçemiycem burda benim her yazdığımı eksileyen birileri var,evet yazsam onu bile eksiliyosunuz ne bu nefret ne bu kin ya ?
İlkadım yurdunda, 20 liralık taytlarıyla milyarlık yürüyüş yapan kızlar , tuvalete yaptıklarınızı da temizleseniz keşke !
bu gün bi olaya şahit oldum. üni durağından 23:15 görevlisine bindik bi tane bayan arkadaş vardı şoförle tartıştı. adam diyo kız yurduna çıkamam bi öncekine yetişseydin. insaf be kardeşim kış aylarında yapmayın bunu bari o aracı sırtında mı taşıyon sanki oraya rahat koltuğunda oturuyorsun senin için konuşması kolay. öyle tip tip konuştu ki kalkıp kafayı vurasım geldi. dağın başına yurt yapıyorsunuz beş görevliden bi tanesi gidiyor oraya. bu kış ayında ne yapsın kızlar beşinci görevliyi mi beklesin. bu araçta bi tane bile bayan olsa o görevlinin oraya çıkması lazım arkadaş. o yurdu oraya yaparken öğrenciye mi sordunuz. o yurt oraya yapıldıysa her görevlinin oraya çıkması gerekiyor öğrenciyi yarı yolda bırakmak ne demek. hele bunu kış aylarında ve gece yapmayın ya !

Öf* 11 4 102

ulan biz 3 kuruşu denkleştirmek için bi tarafımızı yırtarken,cebimizdeki son paramız bitmesin diye yemek bile yemezken, kira parasını bulmak için girmediğimiz hal kalmazken, sabahın köründe işe gidip akşam yorgun bi şekilde okula giderken ve çoğu derste uyuyakalıp dersi dinleyemezken hani şu doğuştan zengin olanlar altında son model arabalarla, arka ceplerindeki kabarık cüzdanlarıyla kendilerini bu dünyanın sahibi sanarlar, iki kelimeyi bi araya getiremeyip konuşamayanlar bile başımıza adam kesilir.. anlamsız dünyanın aptal karakterleri.. rahatladım be.
Kadın Erkek Popüler