//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


üniversitede tuvaletin deliğini tutturamayan insanlar var hatta tuvaletten 1-2 metre uzağa yapan var şimdi düşündümde bu insanlar hangi bölümleri okuyo acaba. Öğretmen olsalar yetiştirdikleri çocuk tinerci olur. İnşaat mühendisi olsalar binayı başkasının arazisine yaparlar. Bilgisayar mühendisi olsalar hesap makinesi ile program yazarlar. Tıp okusalar neşter yerine makasla keserler. Hemşire olsalar iğneyi önden sokup arkadan çıkarırlar. İlahiyat okusalar işid e katılırlar. Coğrafya okusalar dağa ova derler. Tarih okusalar türk tarihinin yunan tarihi yaparlar. Psikoloji okusalar millet aptal olur. Besyo felan okusalar ekmekle kas yaparlar ler lor lir lür lur insanlar değişikler. hepiniz öleceksiniz
1071 yılından beri bu topraklarda bayrak inmedi, kimse cüret bile edemedi. Şimdi geldiğimiz hale bak. Askeri alana girip Türk bayrağını indirip ayaklar altına alıyorlar. Eskiden cürret edenin kafasına sıkarlardı.!! Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda pkk yandaşları Türk bayrağını indirdi. Yazık valla yazık düştüğümüz şu duruma bakın.Şehitlerimizin kemikleri sızlıyor.
Lan bu omude 50 bin ōgrenci var hadi 25 bin erkek olsun hattaa 10 bini 2.öğretim olsun ögle namazinda 2 saf olmuyo camide gencler artik namaz kilmanin vakti geldii ..
Gençler ders çalışmaya baslamadan önce hocanızın soru soracağını düşündüğünüz yerleri işaretleyin daha sonra da o konuları atlayarak çalışmaya devam edin.

kedili 1 5 91

Biri inmeye çalışırken kapının önünden çekilmeyen insanlara kafa atmak istiyorum.Napiyim iyonize olup içinden mi geçiyim ne istiyosun
Demek ki neymiş : Dolmuşta artistlik yapılmazmış. O iphone 6'yı kasıla kasıla çıkarıp da artist artist konuşurken, kızları kesmeyi bırakıp da bi yere tutunmazsan böyle fındık çuvalı gibi yerlere serilirmişsin. Sana değil de telefona acıdım biladerim, kim bilir hangi hayallerle Türkiye'ye geldi de senin gibi bi dingilin eline düştü.
5 nedir abi ya, 5 diye not mu olur? Plaka olur, saat olur, vites olur ama not olmaz la. o.O
Geçen Kız Yurdu otobüsüne bindim, çok kalabalıktı. Kız yurdunda yirmiden fazla kız bindi, iyice tıkıştık. Kızlardan biri arkadaşına ''Çok kalabalık oldu.'' dedi. O ise ''E erkekler binerse tabi kalabalık olur!'' dedi. Şok oldum. Meğer Kız Yurdu otobüsüne sadece kızlar binebiliyormuş. Meğer otobüsün tabelasında ne yazıyorsa ona göre binmek gerekiyormuş. Mesela ''OMÜ Stat'' mı yazıyor, sadece taraftarlar binecekmiş. Koltuklara da amigolar oturabilirmiş. İnternetten araştırdım, meğer cinsiyet ayrımcılığına dayanan otobüsler Türkiye'de çok yaygınmış. Bir ben cahilmişim. Vay anasını diyor, bütün kızlardan özür diliyorum.

psiko 0 3 90

Bugün ayranını açmam için tek kolu olmayan adam benden yardım istedi derdiniz mi var hepsini unutun.
operasyonda yaralanan abimin ziyaretine gittim. yaralanan yerlerini öptüm ve bana ne yapıyorsun dedi ? şaşırdı... ben de türk bayrağını öpüyorum işte dedim. çok duygulandı. birşey farkettim daha yakından bunu yaşamakla... onlar sahiden de bu bayrak altında yaşayan herkes için beden denen örtüyü feda ediyorlar abimin gözlerinde bir mutluluk ve yüzünde bir güzellik vardı. öpmeye doyamadım ve şükürler olsun yaşıyor ve yaşadığı için çok şanslı. tabi onun kadar şanslı olmayanlar var ve onlara minnettarız. dualarımız sizinle. bu vatan gerçekten size çok şey borçlu. kıymetini bilelim.. bırakın siyaseti yada biseyci olmayı sonuç olarak herbirimiz o bayrağın çocuklarıyız. abim bana şunu vurguladı : ' kardeşim TÜRKlüğünü unutanlara bunu hatırlat şimdi onlar bunu unutmuş yabancılaşmıştır dedi...' ben de onun bu arzusu üzerine bunları dile getirdim. esen kalın yurdumun güzel insanları sizleri tanımasam bile kim olursanız olun nerden gelirseniz gelin seviyorum...
Kadın Erkek Popüler