//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


şu hayatta en önemli şey paraymış bunu anladım ben. Ev arkadaşım ekmek aldım 30 kuruş borcun var diye pesimde dolanıyor. Ben insanlara çay kahve yemek ismarlamaktan çekinmiyorum. mal mıyız da biz millet bu denli parasının üstünde titrerken rahatça harcıyoruz. Sonra su an bende olduğu gibi para bitiyor. Lanet erkeklik gururu işte pederden isteyemiyorsun en kısa zamanda kendiliğinden gönderir inşallah diye dua ediyorsun. Arkadaşlarından isteyemiyosun gariplerde senin gibi bitmiş bi şekilde paraları. Sonra millet yılbaşı için bi yerlere çağırınca hastayim vb gibi bahanelerle geçiştiriyosun. yoksa erkek adamın parası olmazmıymış diyecekler arkadan bunu da biliyorsun. dolmuşa binerken dolmuş parasını 5 er 25 er kuruslardan verirken çekiniyosun bozuk paraların çıkarttigi seslerden. millet 50 lira uzatinca bi iç cekiyosun. neyse lan kötü oluyorum benden bu kadar

tipsiz 8 2 78

çirkinlik garip şey... henüz ilk okul yılları çöp tenekesi başında bir kaç kişi toplanıp muhabbet ettiğimiz, teneffüslerde simit oynadığımız yıllar ve ben de sınıfın en güzel kızına aşıktım. kıza bakmaktan ders dinleyemez olduğumda artık dil döndüğünce anlatmaya karar verdim sevgimi.okul çıkışı evine giderken tuttum kolundan,anlattım içimdekileri.ben daha lafımı bitirmeden,kız mutfak da fare görmüş ev hanımı gibi bağırmaya başladı,sonrada sen çok çirkinsin ne diye geldin ki dedi.sanki çirkiniz diye kalp taşımıyormuşuz gibi ilk orada yüzüme çarptı.bütün gece aynada kendime bakıp ağladım.sonrada yatmadan önce dua ettim"Allah'ım beni de güzel yüzlü yap diye"sabaha sonuç hüsran tabi.ilk okul bitti durum aynı,lise bitti durum aynı,üniversite ye gittik durum aynı.ilk okuldaki kadar acımasız olmasalarda kiminle konuşsam olmadı;sebep belli.kiminle konuşsam hep arkadaş olarak görüyor,yada başkasını seviyor.sevilmeye değer olanları; kendine yakışabilenleri.Polis gelir sana kimlik sorar,otobüste yanına oturmazlar,sosyal çevren olmaz, sevgilin olmaz, potansiyel şuçlusundur zaten. ulan ben mi istedim bütün bunları ki cezasını ben çekiyorum...
Zor bir dönemde, çocuk halinizle siz istediniz diye, süt almaya para bulamayıp önceden kalmış bir paket pudinge su katarak, ağlaya ağlaya onu pişiren bir anneniz varsa siz de ondan uzakta hep onu düşünmek zorundasınız.
4 yıl önce hayata gözlerini kapatan annemi her zaman ki gibi çok özledim çok istiyordu benim okumamı göremedi bu günlerimi evlendiğimide göremeyecek çocuğum olduğundada göremeyecek. göremeyecek derken yanımda olamayacak sadece biliyorum ki annem her zaman beni görecek babamı çok seviyorum allah babamı bize bağışlasın inşallah biliyorum ki genç bir kızın annesizliği çok zordur ama allaha çok şükür babam hep yanımda iyi varsın baba seni çok özledim anne:(
Hocam 95 puanı nerden kırdınız ?

Anonim 7 21 78

Kimse Atatürk'ü sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır. O bu ülke için özgürlüğümüz için canını dişine takmış cepheden cepheye koşmuş. Ama kendini bilmeyen 3-5 kişi çıkıp yıkılan büstten sonra ileri geri konuşmaya başlamış. Bu arkadaşların haberleri yok herhalde Mustafa Kemal gibi biri olmasaydı bırak Türklüğü acaba Müslüman olabilecek miydik?? Her şeyi ona ve onunla beraber cephede çarpışan Türk halkına borçluyuz !! Bunu kimse unutmasın. Böyle boş düşüncelerinizi kendinize saklayın bi de geleceğin din adamları olacaksınız ayıptır be ayıp !!
Sevgili e-okul... Virüs sarsın her yanını, hackerlar hoplasın üstünde, sunucuların yansın çöksün. Lisede çıktın karşıma bir fotoğraf istedin ergen benden. Canım müdür yardımcım odasında pas tutmuş 1.3 mp kamerası ile çekti fotoğrafımı. Sonra ne mi oldu ? Yıl oldu 2014 ben oldum 22 hala aynı fotoğraf ensemde. Üni hayatım boyunca hep o fotoğraf, görevlide baş parmak resimde kimlik göstermekten bıktım. Son senem tam kurtuldum diye düşünürken bir de ne göreyim. Ales başvuru formumda yine aynı fotoğraf. Sonuç olarak Allah belanı versin e-okul ve işbirlikçisi müdür yardımcısının 1.3 mp kamerası.
Şu Samsun'u beğenmeyenlere değinmek istiyorum. Bu güzel günde sahile inmediyseniz, yarışı izlemediyseniz, Türk Yıldızları'nı seyretmediyseniz, Bandırma Vapuru'na binmediyseniz, gezip tozmadıysanız; Samsun'u beğenmemeye devam edebilirsiniz.
Bugun tramvayda yanimda oturan kizin telefonla konusmasina kulak misafiri oldum istemeden. Telefonda artik sevgilisi mi yoksa hoslandigi biriyle mi konusuyor anlamadim ama kiz ona neden ben guzel degilmiyim diye bir konusma gecti ve kizin sesi mutsuz bir sekilde telefon kapandi. Ben bir erkek olarak bir bayanin bu duruma dusmesine karsiyim . Biraz klise bir soz kadinlar cicektir evet onlar birer cicektir hepsi farkli cicekler papatyasi, gulu , meneksesi gibi hergun gunes almasi ve sulanmasi gerekir ilgi ister. Onlari kurutursaniz kendisini farkli hisseder digerlerinden . Aslinda tek fark bir erkegin o cicegi ilgisiz hale getirip kurutmasidir . Eger ilginiz yoksa umutta vermeyin . Gunahtir insanlari bu duruma getirmeye kimsenin hakki yoktur.
omü dedikodunun yoneticisi sitenin trajini artirmak icin bu kizi tuttuğu ortaya çikti
Kadın Erkek Popüler