//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


kurupelit kampüsündeki beyaz honda civicli besyocu ; sende ki bu egoyu napcaz, burnun düşse eğilip almazsın cimri ve de bencilsin, bi kasılmalar falan filan sanki sen s*çmıyosun vay arkadaş!

Takdis 0 2 74

Şu ıslak mendil alırken arkadan gelen ikinci mendilin azmi bende olsaydı şu an çok farklı yerlerdeydim arkadaşlar...
Acaba sigara ya da alkol içen bir kız,bir erkeğin gözünde nasıl? Ben ikisinide hiç denemedim ve denemeyide düşünmüyorum.İçenlere saygım var ama bu durumu bazılarıda sırf "cool görünmek" adına yapıyor.Burdan o kızlara sesleniyorum.Ciddi derecede acıyorum size :))
Geçen hafta annem ameliyat oldu.Onu bakıyorum,diğer kardeşimden hayır yok.Onun acısı benim acım.Aynı acıyı hissedemesemde o duyguyu onunla yaşıyorum.Annem benim herşeyim.Bir dedigini iki etmemeye çalışıyorum.Ders bile çalışamadım onunla ilgilenmekten.Biraz öncede onu banyo ettirdim,onun her çığlığı kalbimin yerinden çıkması için en büyük sebep.Allah'ım bugünkü mübarek kandilin hürmetine başta annem olmak üzere tüm hastalara acil şifa ver.Aile yakınlarına sabır ve güç ver.19 yaşımda,yaşımın baharında hayata göğüs geriyorum.Sanki tüm yük benim omuzlarımda gibi..

Anonim 0 2 74

sen benden not istedin bi kere evlenicez kaçarı kuçarı yok
Kyk'da interneti gece 11 gibi kesiyorlar ya ne sanıyorlar erken mi yatacaz tabiki de hayır internetin gelmesini beklicez ve sabahlıcaz kahrolsun öğrenci kısıtlamaları
Turgut Özal kız yurdundaki arkadaşları korkutan profesyonel şizofren arkadaş,Allah senin evine ateşler salsın,dostlarınla birliğini bozsun,Allah seni bildiği gibi yapsın..Şaka maka bu salak bu kadar işi tek başına yapamaz.Ya görevli birinden ya da öteki alemden yardım alıyodur kesin.
Her ne kadar bir barda garson da olsam şiit, pişt diye beni çağırıp yanındaki kızlara hava atmaya çalışan çocuk. İstediğin şarkıyı bilerek çalmadım haberin olsun. Önce nerde nasıl davranılır onu öğren sonra bol bol şarkı dinlemeye vaktin olur. ;) (yanındaki kızlara üzüldüm ama)
Bugün saat 12 civarlarında tramvayda yaşanan bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Burada okuduğum tramvay 'aşk'larından biraz farklı bir durum. Hani şu tramvayda aralarda yay gibi bir şey var ha işte oradaki demire tutunup ömür evlerine doğru yol almaktaydım. Buraya kadar hiç bir sıkıntı yoktu sonra elimin üstünde bir el hissettim.Kafamı sola çevirdim ve o an çok mutlu oldum.Belki de aşk böyle bir şeydi. Üzerinde gri bir kazak, altında siyah bir eşortmanı vardı.Ayaklarında ayakkabı yoktu.Ayaklarına özgürlüğü bahşetmişti. Yüzüme baktı ve güldü. Tam olarak iki dişe sahipti ve gülünce kaşlarının ortasından burnuna doğru uzanan damarı belli oluyordu. En fazla bir yaşındaydı kerata. Bir şeyler söylüyordu ya da söylemeye çalışıyordu ama sadece kendi anlıyordu. Bu şekilde üniversiteden ömür evlerine kadar devam ettik.Kendimi hiç hazır hissetmiyorken o an geldi ve kötü sesli hatun 'ömür evleri' dedi. İki dişlime sütünü içmemezlik yapma gülüşü attım ve tramvaydan indim. Tabiki bu yazı burada sonlanmıyor ve devam ediyorum; İmkanı olsa o da ömür evlerinde iner konuşmak için yanıma gelirdi. Umarım seni bir daha görürüm. Bu yazıyı görürsen ceyap yaz lütfen :D

worlaq 2 6 73

Ulan hazır yarınki sınav tatil olmusken bizimkilere süpriz yapım dedim bilet aldım memlekete geldim ama kapı duvar bizimkiler istanbula gitmiş bide aradığımda bana evde öyle oturuyoz diyorlar ana babaya güvende kalmadı artık bende
Kadın Erkek Popüler