//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


Bazen görüyorum, Samsun'a Omü'ye o kadar çok laf edenler var ki anlayamıyorum. Kimse kimsenin düşüncesine karışamaz saygı duyarım lakin ne Samsun beğenilmeyecek bi şehir, ne de Omü küçümsenecek bi üniversite. Diyeceğim o ki o kadar kötü, yaşanılmayacak şehirler varken Samsun'u beğenmemek neden ki.. Samsun gibi bi şehirde, Omü gibi bi üniversitede olmak istyen,ama olamayan bi çok insan var belkide. Herkes bizim kadar şanslı değil.Elinizdekinin kıymetini bilin..

çöp 2 1 72

Bugün gözlemlediğim bir olayı anlatmak istiyorum.Gece sahilde içip gezenler var 6 kişi ve bu 6 öküz bir çifte ıslık çaldılar.Tabi oradaki arkasına dönüp bakamadı ve sevgilisinin yanında yerin dibine girdi.Girmek istedi.Bunu görünce tabi bunların çok hoşuna gitmiş olacak ki böğürdüler.Öküzler sevinince böyle yapıyorlar galiba o ses bir insandan çıkamazdı.Yani lütfen ağzınızla için kesmiyorsa zaten alışmışsınız boş şişeleri değerlendirirsiniz.Bunların omü de olduğunu nerden anladın diye sorarsanız kulaklıktan müzik dinlediğim halde duyabiliyordum seslerini.(fakültedeki kızlardan bahsediyorlardı.)Bunlarla bırakın aynı okuldan olmayı aynı havayı solumaktan uyanıyorum.

SaM 19 18 72

Arkadaşlar, baylar bayanlar lütfen ya şu durakta sigara içip otobuse binerken hatta son fırtı alıp dumanı üfüre üfüre otobuse binmeyin. Hatta durakta içmeyin ya otobüs leş gibi kokuyor hele bide kalabalıksa... :@ ben sigara içmiyorum ve kokusundan da nefret ediyorum benim gbi düşünende birçok kişinin olduğundan eminim.. lütfen bu yazıya kulak verin...
Bir keresinde 1 Mayısa katılmıştım. Adamın birisi çıkmış "İşçi olmak , fakir olmak suç değil diyordu. Sağıma bakıyorum Rayban gözlüklü , sola bakıyorum Harley botlu ,... kişiler var. Katılan diğer gruplara bakıyorum üniversiteden tanıdığım pkk sempatizanı kişiliksizler var. Yürüyüş esnasında inşaaattan bizi izleyen gerçek işçiler vardı... İşte o zaman tam anlamıyla anlamıştım 1 Mayısın bahane olduğunu...
Bugün tramvayda teyzenin biri çok yerinde bir tespitte bulundu. Gençler bize yer vermemek için camdan dışarı veya telefonlarına bakıyorlar. Teyzecim kusura bakma da biz sizin gibi altın günlerine gitmiyoruz sabahın köründe okula gelmişiz, derslerle boğuşmuşuz, yorulmuşuz yani, oturmak bizim hakkımız.
Hayatta aşık olduğum iki kadın var. Biri Annem diğeri Kardeşim. Kardeşim abi dediğinde, Annem oğlum dediğinde içimde oluşan sevinç heyecan dünyalara bedel. Seslerini hergün duyuyorum ama gözlerindeki ışıltıyı özledim.
Omü sınır kapısından geçerken R11'de yanlışlıkla öğrenci kimliğim yerine shell indirim kartını çıkardım. Kimlikleride çok dikkatli incelemediklerine güvenerek göstermiş bulundum. Güvenlik arkadaşda o gün iş aşkıyla uyanmış olsa gerek pür dikkat inceliyor. Kartıma baktı ve bana gülümsedi. Arkadaşına yüksek sesle "Kardeşimizin indirim kartı varmış Ömer bey indirelim otobü..." derken zaten orta kapının orda bir kahkaha deryası koptu. Bütün R11 yolcusu bana gülerken bende göz ucuyla bizim okuldan biri varmı diye etrafı gözetliyorum. FBI tarzına bürünmüş arkadaşa haliyle geri cevap veremedim. Velhasıl kelam konuyu çokta uzatmadan şunu söylemeliyim ki böyle espiriler yapıp insanları üzmeyin abicim. Lütfen :-)
Marketten çıkarken tuvalet kağıdını poşete koymayıp bi pratiklik yaparsanız insanlar size sanki hayatlarında hiç s*çmamış gibi bakıyorlar.
Hey gencler..! Sevmenin sevilmenin nasıl bir duygu olduğunu unuttunuz. Aşk nedir ? Sevmek nedir ? Sevgili nedir ? Yar nedir ? Yara nedir ? Mesaj atıyorsunuz aşık oluyorsunuz instagramda takip ediyorsunuz aşık oluyorsunuz facede ekliyorsunuz bide bakmışsınız ki cikiyorsunuz. Arkadaş bulma diye bir sürü program var. Bakıyorum kampüste dudak dudağa birileri sahile çıkıyorum aynı şekilde ya anlamıyorum öpmek dokunmak ilişkiye girmek mi sevmek. Nasıl olurda özelinizi açacak kadar ileri gidiyorsunuz ? Bi bakıyorsunuz bi kaç ay sonra ayrılmışsınız. Sonra aynı şeyler başka biriyle yaşanıyor. Buna aşk diyenlere soruyorum *sevdiniz birini özelinizi teninizi açtınız ona ayrıldınız başka biriyle aynı şeyleri yaşamak koymuyor mu acaba ? *Aşığa bak aşka bak. Kendinize gelin..!!!

raul 2 2 71

Evet sınav haftasında olabiliriz, evet ders çalışmamız lazım ama Ali Atay'ın "Eksik bir şey mi var" şarkısını iki gündür deli gibi dinliyorum. Ne güzel demiş; terliklerimle gelsem sana ! Allah herkese terlikleri ile gidebileceği hayırlı bir insan nasip etsin.
Kadın Erkek Popüler