//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


Anonim 0 5 71

Neymiş efendim 3. senesine hazırlanıyormuş neymiş efendim kafası karışırmış ondan korkuyormuş neymiş anası bu sene bırak bu işleri değimişmiş. Ben seni yarın öbür gün ayrılırım diye sevmedim. 5 10 sene sonra duvağını açıp alnından öpmek için sevdim.

... 2 0 71

gözümüzün önünde bir can gitti hemde çok büyük bir ihmal tedbirsizlik yüzünden Her gün bu yoldan geçiriyoruz. 3 tane kız yurdu var 500 e yakın öğrenci her gün karşıdan karşıya geçiyo kaza olmayan her gün için şükreder olduk bu nedir arkadaş 3 ay boyunca nerdeydiniz okulların açılmasını mı bekliyodunuz dolmuştan inip yurda girmek işkenceye dönüştü. kaza resmen geliyorum dedi.Bian önce o yola ya bir üst geçit yada polis konmalı yoksa Allah korusun ama daha birçok kaza olur bu yolda.Ölen arkadşımıza Allah rahmet eylesin çok zor ama ailesine de sabır versin.
görevlide tutunamayanlardan olmak nedir bilir misin sen olric?

raul 2 2 71

Evet sınav haftasında olabiliriz, evet ders çalışmamız lazım ama Ali Atay'ın "Eksik bir şey mi var" şarkısını iki gündür deli gibi dinliyorum. Ne güzel demiş; terliklerimle gelsem sana ! Allah herkese terlikleri ile gidebileceği hayırlı bir insan nasip etsin.

Chiko 10 9 71

Şimdi size çok ilginç şeyler anlatıcam buraya kulak verin. Zaten insan üstü varlıklarla aynı evde kaldığım yetmezmiş gibi şimdi yenisi geldi ki bu harbiden ilginç. Öncelikle adam vegan. Ne zaman yumurta yesem "O yediğin tavuk regli farkında mısın? " diyerek midemi kaldırmayı başarıyor. Ne zaman et ve türevleri yesek "Ooo sizin hayvan cesetleri hazır" diyerek yine yemekten soğutuyor. Bu arkadaş ayrıca agnostik. Allah kitap yok anlayacağınız. "Selamın aleyküm." diyosun "Merhaba." diyor. İnsanın garibine gidiyor tabi. Aslında dünyanın en saygılı insanı. Mesela gece saat 4 ve yol bomboş olsun ona rağmen kırmızı ışıkta karşıya geçmez, saygı duyalım der. Adamın tek derdi benle uğraşmak lakin lanet olsun ki yine de seviyorum keratayı. Hep Felsefe bölümü yüzünden böyle oluyor. Kapatın arkadaş biz Türklere yaramıyor felsefe bölümü. Neyse bence komik birkaç anıydı paylaşmak istedim. Bütlere çalışmayı ihmal etmeyin, selametle...
Kız arkadaşımla mesajlaşırken,bazen bana karşı güzel bir söz söylüyor, benimde o an aklıma bir şey gelmediği için onun attığı mesajdan yola çıkarak,süslü bir kaç kelimeyi yan yana getirerek ortaya anlamsız benimde anlamadığım fakat güzel bir sözmüş gibi bir cümle çıkartıp ona yolluyorum.Artık o ne anlıyorsa hoşuna gidiyor mutlu oluyor canın cicim falan diye karşılık veriyor yani diyeceğim odur ki kızları mutlu etmek kolay onlar her şeyden mutlu olabiliyorlar yeter ki biz onları üzmeyelim onlar mutlu olacak şeyleri bulurlar.(Yani den sonraki son kısım like almak içindi.)
Kimse üniversiteye geldim diye sevinmesin. Burada daha tuvalet eğitimini tamamlamamış insanlar var
Aşk acısı diyosun bana; sen hiç r11 de kapıya en uzak yerde o sıkışıklığın arasında ineceğin durağa 100 metre kaldığında acaba nasıl inebilicem korkusunu yaşadın mı? Umuttan bahsediyosun;tramvay durağında beklerken ufukta beliren trenin kapısının sarı çizgiye gelene kadar acaba boşmudur, acaba binebilirmiyim hayalini kurdun mu? Peki hayal;Ekspresin bomboş olduğunu ergenler gibi o koltuktan kalkıp diğerine ondan kalkıp diğerine oturduğunu kurdun mu? Ve de nefret;ışıklardan karşıya geçerken dolmuştaki şöförün seni o dolmuşa almak için sağ eliyle kornanın birleştiği anda karşıya geçiple geçmemek arasında ki tereddüt. Yıkılmak vardır bide;yağmurlu bi günde laminentin bi tarafının boş olduğunu farketmeyip sağ ayağınla bastığında sol ayağın ıslandı mı sevgili. En kötüsü var bide hiç omü dedikoduya girip sana yakın olan yazıları okurken bi anda senin özelliklerinin dışına çıkıp biten bir cümleyle karşılaştın mı? Gerçi anlatsam anlarmısın?Karanlığın içindeki aydınlığı,umudun doruklarında yıkılmayı yaşamayan bilemez ki. Şimdi koy yastığa kafanı ve düşün , Sonra ara ulaştırma bakanlığını anlat sevgili . . .
O zaman ne yapıyoruz erkek arkadaşlarım. Yolda bir erkeğin bir kızı rahatsız ettiğine şahit olursanız adamlığınız girsin devreye gidip iki tane çakın suratına. Sizinde kardeşiniz var. Lütfen artık kadınlara cinsel obje olarak değil bir can bir insan olarak bakalım. Ne kadar adamım diye dolaşan insan müsveddeleri varsa eminim ki gerçek adamlar da var hala bu ülkede. Size verilen o güç bizi koruyun diye verildi. Unutmayalım.
Bugün kızın tekine ''Tanışalım mı?'' dedim. Kızın cevabının üstüne hala şoktayım; ''Ama ben seni tanımıyorum''
Kadın Erkek Popüler