//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


Okula, evden çay/sandviç götürüyorum diye sınıfta dalga konusu oldum. Biri onlara paranın değerli olduğunu ve kolay kazanılmadığını söylesin lütfen.
şu tramvyda R11de yer veriyorumda teşekkür etmiyolar bi sagol demiyolarya koltuga bomba koyup havaya uçurasım geliyor ...

karbeyaz 2 22 141

Dışarda tişörtle gezen de var, hırkayla gezen de, montla gezen de. Eskimo gibi giyinen de var.. Milletin kafası karışık, zor bi dönemdeyiz. :)
Saçımı arkadan bağladım mısır püskülü dediniz, makyaj yapmadım yüzün mayın tarlası olmuş dediniz, salaş gezdim kezban dediniz, tayt giydim ooo neler neler dediniz, topuklu giydim ders dinleyemedik dediniz, babet giydim o patik de ne dediniz, adidas eşofman giydim çakma dediniz, nerden tuttuysam ordan vurdunuz. Şimdi çuval giydim geziyorum, gözlerinizden öpüyorum.

Anonim 9 6 140

Yaşam merkezinde en çok muhattap olduğum soru; "sandalye boş mu?" Boş tabi boş. Benim yanıma kim oturur ki zaten, al masayı da götür hatta. Ben bir köşede diz çökerim...
Dün minibüste bi kız benimle konuştu o kadar insan arasından benden rica etti. ^Bir kişi uzatabilirmisin?^ dedi. Düşünebiliyor musunuz onca insan arasında bana güvendi bitek. Zaten ilişkide önemli olan güvendir.
bu sözüm kadın arkadaşları tenzih ederek söylenecek sözlerdir. keza kadınların sahiplenme güdüsünün en az 3 katı biz erkeklerde olması gerek. bir kadın en çok sahiplenilmek ister herhalde. orada burada kız arkadaşınızla öpüşüp koklaşmanızı kıskandığımdan değil erkekliğinizi sorguladığımdan yazıyorum bu satırlara. insan, başkaları sizi öpüşüp koklaşırken gördüğünde, öpüşüp koklaştığınız kız hakkında insanlar ne der diye düşünmeli. gerekirse sarılmayacaksın bile. cıvıklaşmayacaksın. tabii seviyorsan gerçekten. öpüşüp koklaşma demiyorum, sevdiğini reklam etme diyorum. onun elleri,saçları,gözleri,burnu,kaşları evet bunların hepsi senin, bırakta ona sahip olduklarını tüm millet değil sadece ikiniz bilin. adamım diye geziniyorsunuz birde. erkek adam sevdiğinin dışardan nasıl göründüğünü düşünmeli.

Anonim 3 1 134

itiraf ediyorum ilkokul yıllarımdan bir hatıra. O zamanlar ailemin maddi durumu çok iyi değildi ve istediğim gibi güzel elbiseler önlükler pantolonlar giyemedim.Vardı da mı ben giymedim. hayır ama o günü unutamıyorum. Bir gün sınıfça fotoğraf çektirmek istemiştik ve ben çok mutluydum ki hiç yoktan bi hatıram kalcak diye. Ama o anı da kalmadı bende. ama o acı gün her an aklımda kaldı. Niye ki pantolonumun diz kısmı yırtıktı diye öğretmenim bana en arka tarafa git dedi. Bende gittim ve o fotoğraf da görünmedim neden mi çünkü fakirdim pantolonum yırtıktı diye. İşte o gün kendime söz verdim bende okuyacağım öğretmen olacağım ama asla beni bu hale koyan öğretmen gibi olmayacağım. Ve çok şükür ki öğretmenlik okuyorum. İnşallah iki sene sonra Rabbim nasip ederse öğretmen olacağım ve ben asla öğrencilerime bunu yapmayacağım ve her türlü yardımcı olacağım. Hepimiz birer öğretmen, doktor, avukat vs meslek sahibleri olacağız ama bunlardan önce ''insan olmalıyız'' kalbimizden insanlık sevgisi gitti mi başbakan da olsak ne yarar. Bu yüzden öğretmen olacağım nasipse ama kendime söz verdim. Herşeyden önce insan olacağım ve insanca davranacağım öğrencilerime. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.
15 lira verip aldığım cilt temizleme sabunuyla ben uyurken çoraplarını yıkayan oda arkadaşıma sesleniyorum sabunun kokusundan anladım lan hem daha taksidi bitmedi onun :)
"beni yazmışlar mıdır acaba ya?" diyipte sayfalarca ileriye gidip hiçbişey bulamayanlar,biz çok tatlıyız be bak bal damlıyo bal.
Kadın Erkek Popüler