//Arşiv/

 Mesaj at, dürüm ayağına gelsin! 


‘’zaman unutturur yalanı kısmen doğrudur.zaman unutturur ama sadece güzel günleri...aklınızda hep kötü günler kalacaksa zamana bırakmanın ne mantığı var ki ? ‘’ Kum saatinde ki her bir zerrecik düşerken aşağıya doğru ne yaparsan yap engelleyemezsin onları.saati parçalayıp atsan bile bir yerlerde başka bir sevgilinin saatinden dökülüyordur kum tanecikleri.zamanı durdurmak mümkün değil.aynı yolları gitmekle bitiremediğimiz gibi.zaman hayat labirentinin duvarlarıdır. Sürekli o çıkar karşınıza,sürekli zamana çarpar gözleriniz labirentin biten her yolunun sonunda. Bir çeylan için zaman aslanla karşılaştığı ana kadar ne kadar da akıcıdır aslında…aslan ceylanın peşine koştuğu an uzamaya başlar saniyeler.sen televizyon başında izlerken spiker soğuk sesiyle ürpermeden anlatır ceylanın nasıl yem olduğunu.her şey göz açıp kapayınca kadar olmuştur. Her yıkılmışlığın ardından ilaç diye zamanı kullanmamızın sebebi bu olsa gerek.Ne yaparsak yapalım onu engelleyememiz.Güneş ile ayın o mucizevi dansını hiç engelleyemeyiz.Aşklar , ölümler vs vs her kötü olayın ardından doktoru zaman hastanesinde ararız.Yaralarımıza en acı tütünleri basar üstüne gazlı bez gibi zamanı sararız. Zaman öyle bir ilaç gibi sunuldu ki bize bu zamana kadar her şekle şemale soktuk onu.Bazen yakışıklı bir adam oldu bazen şişede durduğu gibi durmaya şarap.Ama hep zaman vardı bütün kötü günlerin önünde ardında. Zaman kanser ilaçları gibidir iyileştirirken yavaş yavaş tüketir bedeni.öksürük şurubu gibi tatlı sanıp kafana dikersen onu ne kadar acı oldugunu anlarsın.O sinsi sinsi alır intikamı.bütün güzel günleri yavaş yavaş unutturur sana.Zaman inatçıdır zalim ve acımasızdır.Yaşadığın iyi günlerin intikamını alır.Kini o kadar büyüktür ki tek tük hatırlarsın güzel günleri. Ancak ölürken bir film şeridi gibi geçer tüm güzellikler gözünün önünden.Sıra gözlerini sen kapattığında acını zamanla sarmaya başlayan sevdiklerine gelir.onlarda önce senin güzelliklerini hatırlarlar ve insanoğlu nankördür hep kötülükleri yüzlere vururlar. Kum saati kırıldığında fırtına başlar.kemanlar ayrılıkları,ölümleri,iflasları çalarken diğer bir yanda zaman güzelliklere akmaya devam eder.İşte bu yüzden zaman iki yüzlü alçağın tekidir. FucktoreaL
Kızların arabalı erkeklerden hoşlanmasının sebebinin tramvay, dolmuş, otobüs işkencesi çekmek istemeyip evden alınıp eve bırakılma rahatlığını yaşama içgüdülerinden kaynaklandığını düşünüyorum. Arabası olan bir kızın arabasının ön planda olduğu bir erkekten hoşlandığını gördünüz mü? Görmediniz, görmeyeceksiniz. Menfaat ilişkilerini cıvıklaştırıp aşkı "aşkım, aşkom, aşkitom" lara çevirmesi hem kendilerini hem karşı tarafı kandırmalarından ibaret. Not: Arabam var, yakışıklıyım. Önemli olan ruh güzelliği diyen kızlar tarafından mal mal süzülmekten bıktım.
3.sınıf RPD' ci siyah saçlı, dışarda ciddi kendi ortamının CMYLMZ'ı olan kız :)) facende herkese açık paylaştığın fotoya bi mana veremedim. gerçi senin facene niye baktığımada mana veremiyorum ama :)) sen ki bir zamanlar faceni aramaya bile kapatmıştın araya araya zor bulmuştum seni ki şimdi herkese açık bi profil resmin var ?? sana bakmaya bile kıyamıyordum ama şimdi sanki herkes kıyma makinası. yapma. zamanında HIYARIN biri bi hata yaptı diye herkese aynı olumsuzlukla bakma. eğer maksadın seni görmesini sağlamaksa o zaten körmüş, boşuna uğraşma. herkes hata yapabilir sen deilmiydin '' Hataların pişmanlık verenleri de vardır, ders verenleri de... Ikisi de insanoğlunun kendini düzeltmesine yarıyor aslında. Bu yüzden hatalari bilmek, hayatları düzeltiyor. 'Hatayı seviyorum'un yanlış yazımı bile 'Hayatı seviyorum'dur. Hata yapmaya değer hatalar, güzel hatalardır. Hata olmasaydı affetmenin erdemini kim anlayacaktı? Ya hiç hata yapmasaydık?'' diyen..ve eğer o hıyar için koydunsa o fotoyu, seni üzen O HIYARI çok merak ediyorum doğrusu?? yaran görünüyor sen farkında olmasanda...
insanoğlu ne kadar garip..önceden namus mevsuzu ço farklıydı karşılıklı biri merhabalaşsa dedikodusu çıkarmış öyle der büyüklerim ya şimdi olan erkeğe olmuyo geliyolar farklı sahtekarlıklarla işlem yapılıyo dikiyorsun hiçbişe olmamış gibi gidiyor..asla kınamıyorum sadece şaşırıyorum..kızlar akıllı olun sözüm size o hayallerinizin odak noktası olan şahışlar birgün vurur tekmeyi sen yandığınla kalırsın saygılarr..
peder derslerini geç araba alacam sana sözünü verdiğinden beri sabahlara kadar ders calısıyorum :))

Nick 2 4 2

İnsan kafası ne tuhaf işliyor... Olmayacağını biliyoruz. Tarihte örnekleri var elbette lakin bu denli klişe bir ezikliği yaşar mıyım ben? Açıkça belirtiyorum olmayacağını. Israrla bakıyor yüzüme, ... var! Benim de aklımı karıştırıyor. Ama aklımı başıma toplarım hemen. Aptal değilim. İnsanoğlunun elde edemediği şeye duyduğu anlamsız ilgi... İşte hep bunu yaşıyorum. Bir de duymadığımı mı sanıyor, her ne haltsa, saçma sapan konuşmalar işitiyorum benim hakkımda. Yüzüne karşı söyleme şansım olsa söylerdim. Ne sandığın kadar safım ne de sevgilim var. Sadece güvenmiyorum hepsi bu. Niye kendimi böyle zor bir ilişkiyle mahvedeyim ki? Attım akşamdan kafaya, beyin bedava! Gider adam gibi bir sevgili bulurum. Hiç sevmem bakışmayı, o ne lan öyle liseli gibi!

bayan 6 12 30

anlam veremediğim şekilde taytlarımıza takmış durumdasınız bende artık bu gidişe dur demek istedim.evet şişman kalın bacaklı kızlara yakışmayan bu tayt benim için insanoğlunun yarattığı en büyük icat.kışlık ve yazlık seçimleriyle yaz kış bizi konforuyla başbaşa bırakıyor özelliklede benim gibi minyon bayanlara kottan daha çok yakıştığı bir gerçek fakat sizin neden bu kadar derdiniz olduğunu anlayamıyorum biz onlarla üşümüyoruz ve sadece taytlarımızda yok sevgiler saygılar.
Bırakın şu benim için iç güzellik önemli laflarını. İnsanoğlu dışını beğenmediği şeyin içini merak etmiyor.
biliyorum ki çoğunuz yazımı okumadan es geçeceksiniz. ama yine de yazıyorum ve nedenini de bilmiyorum. karma karışığım bu aralar. size erkek arkadaşımdan bahsetmeyeceğim, babamı kaybedişimden ya da yurttan ya da okuldan, sınavlardan... sadece kendi ruhumun yansımalarındaki gidişatı çözemeyişimden bahsedeceğim. tek merak ettiğim neden mutlu olamadığımız... neden hep sorunlar çıkıyor. insanoğlunun fıtratı mı bunu gerektiriyor? eğer öyleyse mutluluk diye bir şey var mı ki... anlamıyorum ve artık çok yoruldum... biri anlatsın neden böyle bu düzen. dalga geçmeden bir kez olsun düşünüp söyleyin lütfen.. mutluluğu yanlış yerde mi arıyorum yoksa mutluluk yok mu?
evet dostum herkes gibi sevinçli heyecanlı değilim üniversiteye yeni başlayacağım için.. cebimdeki üç kuruşun hesabını yapacağım sefil günleri görür gibiyim.. nasıl davranmam gerektiğini de bilmiyorum. bir yandan üniversiteden hiç kimseyle muhattab olmamayı bir yandan da iyi arkadaşlıklar kurmayı istiyorum.. tutarsızım.. ve nasıl arkamda bırakıp seni başka şehire giderim diye düşündüğüm insanoğlu bir anda beni ardında bırakmana şaşkın. tepkisizim..
Kadın Erkek Popüler