dawla
dawla
4 sa
hem onu umursadigimi hissetsin hem de umurumda olmadigini dusunsun istiyorum napiyim tam olarak
dawla
dawla
4 sa
hem ondan hoslandigimi anlasin istiyorum hem de hic anlamasin istiyorum ne yapmam lazim tam olarak
dawla
dawla
4 sa
hadi abicim hadi shop mop 4 aydir delice diyet yapiyorum sizin bok atmalarinizi cekemicem yapin sizin de olsun. isteyen de shop yapar bu arada size ne son olarak... kudurun

Numan KURTULMUŞ
“bakanlığımızın üç temel stratejik hedefi var. kültür ve turizmi türkiye ve İslam düşmanlığına karşı yumuşak güç unsuru olarak kullanacağız.”
TRT HABER
TRT HABER
9 sa
abd'nin kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıma kararı, cezayir'in çeşitli kentlerinde "öfke cumartesisi" adı altında protesto edildi.

http://www.trthaber.com/haber/dunya/cezayirde-trum...
TRT HABER
TRT HABER
9 sa
fransa'nın strazburg kentinde, abd başkanı donald trump'ın kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıma kararını protesto etmek amacıyla, "filistin'in başkenti kudüs'e destek" mitingi düzenlendi.

http://www.trthaber.com/haber/dunya/strazburgda-fi...
TRT HABER
TRT HABER
10 sa
fransa'da marsilya İdari mahkemesi, radikal ideolojiyi, ayırımcılığı ve şiddeti teşvik ettiğini öne sürerek marsilya'da bir camiyi geçici olarak kapattı.

http://www.trthaber.com/haber/dunya/fransada-bir-c...
HAYKO CEPKİN
elazığ konser saatimiz 20:45 olarak belirlenmiştir bilgiye sunulur selam edilir el sallanır \m/
OMÜ
OMÜ
11 sa
grup ayda 1 organ bağışına dikkat çekmek ve destek için rektör sait bilgiç’in konuğu olarak omü’de sahne alıyor...
Hurriyet.com.tr
#FLAŞ yavuz yılmaz'ın ölümüyle ilgili olarak polis ekipleri şoförü, koruması ve evde çalışanlardan oluşan 4 kişinin ifadesini aldı
http://hry.yt/cnSfr
Akif Yanbak
Akif Yanbak
12 sa
hava alanında sagopa kajmer yanımda geçti, içimde en ufak bir heyecan oluşmadı. hatta heyecan oluşmamasından dolayı bir hüzün geldi. lise yıllarımda olsa önüne atlar sırtıma jiletle imza atmasını isterdim. zaman sürekli olarak bir şeyler götürmekte sanırım.
Meral Akşener
#NecipHablemitoğlu toplumsal duyarlılık ödül töreni'ne bir siyasetçi olarak değil, merhumun eşi şengül hablemitoğlu'nun ablası olarak katıldım. milletimizin çok ortak noktası var. farkları öne çıkarıp, ortak noktalarımızı saklamamalıyız. ortak noktalarda buluşmamız çok önemli.
Galatasaray SK
🎙 dursun özbek: "büyük bir imparatorluğun zor zamanlarında, sakıncalı bir eylem olarak görünen bir spor faaliyetini hayatlarını riske ederek icra etmek, bu gerçeği tüm dünyaya duyurmak ve zirveye çıkmak… İşte galatasaraylı gençlerin hedefi buydu. "
Metin Feyzioğlu
önceki başbakanlardan sayın mesut yılmaz ile değerli eşi berna hanımın çocukları yavuz yılmaz ın vefatını öğrendim. bir baba olarak çok ama çok üzüldüm. diyecek söz yok. allah rahmet eylesin. annesine, babasına, kardeşine, tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.
Meral Akşener
eski başbakanlarımızdan sayın mesut yılmaz ve ailesinin yaşamış olduğu acıyı bir anne olarak kalbimin en derinlerinde hissediyorum. merhum yavuz yılmaz'a allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum.
TRT HABER
TRT HABER
19 sa
moritanya'nın başkenti novakşot'ta, abd başkanı trump'ın kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyan kararını protesto için gösteri düzenlendi.

http://www.trthaber.com/haber/dunya/moritanyada-ab...
Mehmet Simsek
#Pekin'de bugün ilk olarak power china başkanı ve üst düzey yöneticileri ile bir araya geldik. şirket, 210,000’nin üzerinde çalışanı ile 116 ülkede faaliyet gösteriyor.

avrasya merkezini #İstanbul’a taşıyan power #China şirketine türkiye'ye güvenleri için teşekkür ettik.
CNN Türk
CNN Türk
21 sa
prof. dr. ergi d. özsoy: depresyon yeni salgın olarak karşımızda https://buff.ly/2BtPLid
CNN Türk
CNN Türk
1 gün
cumhurbaşkanı erdoğan: "türk milleti olarak dünyaya son sözümüzü söylemedik" https://buff.ly/2Clastv
CNN Türk
CNN Türk
1 gün
prof. dr. ergi d. özsoy: depresyon yeni salgın olarak karşımızda https://buff.ly/2ojn4zh

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)