omulu
omulu
4 sa
gözlerinin içine baka baka gülüyorum be kadın ne istiyorsun dünyayı mı sereyim ayakların altına? eğer öyleyse kusura bakma bir canım var oda emanet.. verecek sadece sevgim var yetmiyorsa mehtaplı geceler benim yollar senin :))
Habertürk
Habertürk
13 sa
ispanağı sadece piştiği gün yemelisiniz! İşte sebebi... http://hbr.tk/NE47Wr
T.C.Cumhurbaşkanlığı
cumhurbaşkanı erdoğan: “durmak yok, yola devam sözü bizim için sadece bir slogan değil, hayatımızın, hizmet anlayışımızın özetidir.”
Galatasaray SK
🎙 dursun özbek: "modern türkiye tarihi içinde galatasaray sadece bir spor kulübü değil, başardıkları ve taraftarları ile türkiye cumhuriyeti’nin en büyük sivil toplum hareketlerinden bir tanesi olmuştur."
T.C.Cumhurbaşkanlığı
cumhurbaşkanı erdoğan: “sünneti seniyyeyi tarihsel bir okumayla sadece kısıtlı bir dönemin sınırlarına hapsetmek, müslümanların hayatından peygamber efendimizi çıkarmayı amaçlayan kirli bir tezgâhtır.”
BBC Türkçe
BBC Türkçe
18 sa
"islak bir köpek sadece 4 saniyede tüylerinin yüzde 70'ini kurutabilir"

Numan KURTULMUŞ
“türkiye’nin milli kültürel bağımsızlık mücadelesinin altın halkalarından birisini oluşturan necip fazıl’ların vermiş olduğu bu mücadele bugün büyük oranda başarıya ulaştı. türkiye sadece kendi insanlarına değil bütün dünyaya da kula kul olmamanın ne olduğunu öğretti.”
TeddyBear
TeddyBear
1 gün
arkadaşlarım bana ‘İnsan sarrafı’ derler neden mi çünkü yeni tanıştığım birinin nasıl bir kişilikte, düşünce yapısı ve maddi durumunu tahmin edebilen biriyim ve emin olun %98 tutuyor. galiba bu durum benim için mükemmel bir şey çünkü o insana ona göre davranırım. ve etrafımdakileri kolay kolay uyarmam sadece gizlice izleyerek tahminlerimin doğru çıkmasına gülerim. diyeceksiniz neden söylemiyorsun. çünkü dediklerimi takmayacaklar “o öyle biri değil, saçmalama” tarzında şeyler diyorlar ama her zaman olduğu gibi en son ‘sen demiştin vb” şeyler söylüyorlar daha iki gün önce aydınlama yaşayan arkadaşlarım bana bunu dediler ben ise “yeni mi anladınız diyorum” dönemin başından beri sadece onların anlamasını bekledim ve sonunda anladılar. yine anlamalarına şükrediyorum çünkü ben o kişi hakında bir şey dediğimde suçlu ben oluyordum 😏😏😏
İbrahim Melih Gökçek
4️⃣laflara bakin “ “…ben şunu anlıyorum.yüksek yargı organlarının başkanları çay toplamaya gitti ya, demek ki sadece çay toplamıyorlar. çok ciddi de burdan rant toplamışlar. üst düzey bürokratta olsalar ne kadar geliri olacak ve buraya nasıl girecekler. ➡️

Numan KURTULMUŞ
“türkiye’nin milli kültürel bağımsızlık mücadelesinin altın halkalarından birisini oluşturan necip fazıl’ların vermiş olduğu bu mücadele bugün büyük oranda başarıya uğradı. türkiye sadece kendi insanlarına değil bütün dünyaya da kula kul olmamanın ne olduğunu öğretti.”
Dişi Filozof
Dişi Filozof
1 gün
evet, benden bu kadar. burada çok insanla tanıştım. bazılarına derdimi anlattım, bazılarının derdini dinledim. buluşup saatlerce konuştuğum insanlar oldu. hatta yine burada tanışıp evime getirdiğim, sarılıp uyuduğum insanlar da oldu. bu insanlarla çok güzel arkadaşlıklar kurdum. güzel günlerimiz oldu, olacak. kötü insanlar da tanıdım. kötü şeyler yaşamış, zor hayatları olan ve bundan dolayı dünyayı takmayan insanlardan bahsediyorum. onlara üzülürken onlar gibi oldum. kötü şeyler yaşıyorum ve zor bir hayatım var. bunlardan bahsetmek istemiyorum çünkü benden daha kötüleri var. herkesin bir derdi var. sadece ben biraz daha güçsüzüm. üniversite de bana yaramadı. kötü bir kızım artık. o insanlara yardım eden, hayvanlar için para ve zaman harcayan kız gitti. o kızı bulup geri getirene kadar köşeme çekiliyorum. umarım hepinizin tüm hayalleri gerçekleşir. pamuk şekeri tadında hayatlarınız olsun, aşkla yaşayın. İyi akşamlar. 🙃
Bak ne demiş ?
"ben soğuk biri değilim, sadece bazı insanlar cıvık." - elif şafak.
Çağrı Taner
eşi öldü diye başkasına bakmayan insanlar gördüm,20 sene sadece resmini öpmekle yetinmiş insanlar tanıdım, keşke herkes bu kadar güzel sevse
BBC Türkçe
BBC Türkçe
1 gün
"islak bir köpek sadece 4 saniyede tüylerinin yüzde 70'ini kurutabilir"

CNN Türk
CNN Türk
1 gün
sadece evine dönüyordu, çatışma arasında kalan emircan'a 8 kurşun https://buff.ly/2B3r7m5
Hurriyet.com.tr
52 yıldır süren davada sadece bir kişi hayatta kaldı http://hry.yt/SE5Hj
Bak ne demiş ?
"beklentiler, sadece üzer." - athena
Hürriyet Gündem
52 yıldır süren davada sadece bir kişi hayatta kaldı http://hry.yt/SE5Hj
Habertürk
Habertürk
1 gün
22 yıl sonra geri döndü! sadece 1955 adet üretilecek http://hbr.tk/VO9uZd

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)