ikizler
ikizler
bu dünyada nascafe golddan daha güzel bir şey varsa o da orta şekerli türk kahvesidir

Cevaplar

kafkabus
kafkabus
bence şekersiz türk kahvesi ve en büyük kupada 💞💗💟☕☕☕☕☕🍰
pikapikacu
pikapikacu
başına bir şey gelirse"şöyle yapsaydım böyle olurdu" diye hayıflanıp durma.allah'ın takdiri bu ,o ne dilerse yapar.zira "eğer şöyle yapsaydım " sözü şeytanı memnun edecek işlerin kapısını açar. (müslin , kader)

hayatında keşkelerin yeri olmasın.her şeyde bir hayır vardır , yapamadım ,olmadı diye üzülme belki daha güzelini yapabilmen için olmamıştır diğerleri. her şey gönlünüzce olsun beyefendi . hayırlı , gülmekten yanaklarınızın acıyacağı bir gününüz olsun. mutlu sabahlar 😊
ikizler
ikizler
yaşamımın,öyküdeki yeşil incir ağacı gibi önümde dallanıp budaklandığını görüyordum.her dalın ucunda tombul, mor bir incir gibi eşsiz bir gelecek beni çağırıyor, göz kırpıyordu. İncirlerden biri, bir eş, mutlu bir yuva ve çocuklardı. bir başkası, ünlü bir ozan, öteki parlak bir profesör, biri şaşırtıcı editör ee gee, öbürü avrupa, afrika ve güney amerika, biri constantin, sokrates, attila ve garip adları değişik meslekleri olan daha bir yığın aşık, bir başkasıysa olimpiyat takım şampiyonu bir kadındı. bu incirlerin üzerinde ve ötesinde, ne olduklarını pek çıkaramadığım daha bir sürü incir daha vardı.
kendimi dalların çatallandığı noktada otururken görüyordum.
ve incirlerden hangisini seçeceğime bir türlü karar veremediğim için açlıktan ölüyordum. hepsini ayrı ayrı istiyordum incirlerin, ama birini seçmek ötekilerin hepsini kaybetmek demekti. ve ben orada karar veremeden otururken incirler buruşup kararmaya başlıyor ve birer birer toprağa, ayaklarımın dibine düşüyorlardı. (sırça fanus)
mutlu günler @pikapikacu . her şeyde vardır bir hayır. önemli olan bizim için en hayırlısını bulabilmek. ve zamanı geldiğinde doğru incirlere ulaşabilmek. doğru incire ulaşabildiğin güzel bir gün geçir... :)