ikizler
ikizler
hɑkkındɑ zerre kɑdɑr bilgi sɑhibi olmɑdığın bir şeye itirɑz etmek, cehɑletin ve ɑhmɑklığın en üst seviyesinde olmɑyı gerektirir demış wayne dyer ama adam üniversiteye gelmiş hala mahalledeki dedikoducu teyze kıvamında, kimileri ise beynini belinin altından kafasına çıkaramamış adam hala bir konu hakkında mahalle kahvesinde ki 60 yasında herşeyi televizyondan izleyip yorumlayan amca gibi kimilerinin başkalarına zerre saygısı yok başka görüş duydu mu deliriyor kimisi daha neyi savunduğunu bilmiyor canımı çok sıktı böyleleri lütfen biraz okuyun ve gezin üniversiteye gelmişsiniz bari bi işe yarasın

Cevaplar

pikapikacu
pikapikacu
nasıl istersen öyle yaşa , fakat bil ki,birgün mutlaka öleceksin. kimi seversen sev ama unutma ki birgün ayrılacaksin . dilediğin gibi davran lakin şu da herzaman hatrinda olsun ki ,her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin (taberani)

ölümlü dünyada ölümü unutarak yaşiyoruz ne kadar mantıklı ne kadar akıl kârı bilmiyorum. ölümü unutmadığın ,ona göre yaşadığın günlerin olsun ,mutlu günler😊 (geç kaldım bugun otobuse yetisme çabasindaydim otobuste yazabilme firsati buldum daha yeni bugünku geçikme icin özür dilerim 🙈)