ikizler
ikizler
hɑkkındɑ zerre kɑdɑr bilgi sɑhibi olmɑdığın bir şeye itirɑz etmek, cehɑletin ve ɑhmɑklığın en üst seviyesinde olmɑyı gerektirir demış wayne dyer ama adam üniversiteye gelmiş hala mahalledeki dedikoducu teyze kıvamında, kimileri ise beynini belinin altından kafasına çıkaramamış adam hala bir konu hakkında mahalle kahvesinde ki 60 yasında herşeyi televizyondan izleyip yorumlayan amca gibi kimilerinin başkalarına zerre saygısı yok başka görüş duydu mu deliriyor kimisi daha neyi savunduğunu bilmiyor canımı çok sıktı böyleleri lütfen biraz okuyun ve gezin üniversiteye gelmişsiniz bari bi işe yarasın

Cevaplar

ikizler
ikizler
tanımak istiyordu onu. uzaktan da olsa ruhunu özlediği kişiyi merak ediyordu. gülerken nasıl gülüyordu mesela. gözleri mi kısılırdı yoksa yanakları mı kızarırdı. üzüldüğünde ne yapardı? yalnız kalıp kabuğuna mı çekilir yoksa dostu ile bir sahilde beraber mi ağlardı. saçını salmayı mı severdi yoksa topuz yapmayı mı. ve daha birçok şeyi merak ediyordu. ama bunlara nasıl cevap bulacağını bilemiyordu. bunları bilse ne olurdu? onu hayatının bir parçası yapabilirdi. niye olmazdı ki. kendi gibi bir deli ile dünya hayatına devam etmek. hiç fena bir fikir olarak gözükmüyordu gözüne... (İçimdekiler)

ben de sabahtan beri mutluluğum gelmedi diye mutsuzdum. dedim akşama kadar gelmezse ben akşam mutluluğu ile gideyim @pikapikacu ya. ama gelince musmutlu oldum 😊. yetişmişsin ya. hayırlı yolculuklar. sungurlu'da benim yerime de çay iç. ölüm en büyük hedefimiz. aklımızdan nasıl çıksın ki. mutlu bir ölümümüz olur inşallah. samsun'a tekrardan hoşgeldiniz hanımefendi :)