ikizler
ikizler
saat 2 yani gecenin körü balkonda oturdum tatlı bir serinlik, her yer sessiz,her yer karanlık ama sadece sokak lambalarının ışığı var yanında da 1 kupa nescafe gold var acı mı acı hafiften de müzik çalıyor yanımda ,oturmuş ruhumu dinliyorum ve diyorum ki işte mutluluk bu :)

Cevaplar

shuzman
shuzman
saat 2:19 bende balkondayim evde de tekim yanim bir paket marlboro bir kutu da kibrit ha bi de 1 şişe kola hafifte müzik kaderdaşım:) aynen ortalik sessiz sokak lambalarinda sevdigimin gözlerini düşünüyorum sevmek ne güzel şey
ikizler
ikizler
benim senden tek eksiğim sigara içmemem ve bir sevgilimin olmaması... benim de tek eksiğim bu galiba .sevmek güzel şey haklısın ama sevecek birini bulamadıktan sonra zor dostum zor.İnşallah sevdiğine hep böyle bağlı kalırsın.İmrendim şimdi sana :)
shuzman
shuzman
dostum 19 sene bekledim bekledim en sonunda bir kisiyi sevdim aslında tam olarak bi ismi yok bizimkisinin ama olacak ben inanıyorum onunda inandigina inanıyorum ya ben inanıyorum kısaca:) insallah sende hakkında en hayırlı olan insanı bulursun
ikizler
ikizler
İnşallah dostum ben de 19 senedir bekliyorum ama yok
pikapikacu
pikapikacu
İman iki eş parçadır. yarısı sabır yarısı şükürdür. (hadis-i şerif )
ben büyük bir sabırla yarini bekliyorum sanki dakikalar geçmiyor gibi ama bir o kadar da heyecanliyim ve hergun şükrediyorum kalbi bu kadar güzel bir adamla tanıştığım için hayırlı mutlu sabahlar beyefendi , musmutlu günleriniz olsun 😊
ikizler
ikizler
sabır ve sebat. İki önemli kelimeyi öyle yaşamış ki örnek aldıklarım, hayatları onlardan sonra gelen bizlere bir ışık olmuş @pikapikacu . sabır ve şükürde sebat edin hanımefendi . hava güzel bu gün tadını çıkar.yarın da ruhlarımızın buluşması dileği ile ... :)
ikizler
ikizler
pera'nın tarçın kokan nefesini hissettiğimde, usulca gözlerimi araladım. monitörün mekanik sesine hıçkırıkları karışırken, titreyen elini ağzına götürüp aşkla baktı bana. bir yandan ağlıyor, bir yandan da gülüyordu. o an, pera'nın üzerinde bir gökkuşağı çıktığına yemin edebilirim. alçıdaki elimin parmaklarını usulca oynatıp elimin üzerine koyduğu parmaklarına dokundum. gözlerimiz birbirine kilitlendi.
sevgilim gözyaşları içerisinde bana bakarken, "İyi ki doğdun sevgilim" dedi. hayatımda duyduğum en anlamlı cümleydi. çünkü eğer o gün ölmeseydim yeniden doğamazdım.
öyle içten öyle güzel gülümsedik ki birbirimize, o iki tebessümün arasına ciltlerce kitap yazılırdı... (votka & pera)

yoksa sizi bugün alıntısız, paragrafsız mı bırakacam sandınız hanımefendi. sadece sabah içimden hemen size yazmak arzusu geçtiğinden paragrafınızı gönderemedim. bakarsınız hemen gelmesini istediğimiz dakikalar hiç bitmesin isteriz. mutlu gecelerin olsun @pikapikacu . rüyanda pera'nın kafesinde pera ile zaman geçir... :)
ikizler
ikizler
2 hafta öncesinde hayal dahi edemediğim mutluluğu bana yaşattın. baştaki heyecanım şimdi yerini tarifsiz duygulara bıraktı. ayrıldıktan sonra kulaklığım ile birlikte içimdeki coşkuyu yaşadık. beni musmutlu ettiğinin teşekkürler hanımefendi. sayende artık musmutlu bir adamım. günüm artık çok güzel. herşey için çok teşekkürler. bir kusur ettiysem affola. en kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile. musmutlu günler @pikapikacu :)
pikapikacu
pikapikacu
bugün için bende çok teşekkür ederim. sohbetin için özellikle bu kadar ince düşünüp böyle bir hediye verdiğin için herşey gönlünce olsun ben olmasamda hep mutlu ol inşallah 😊
ikizler
ikizler
hep birlikte İnşallah @pikapikacu :)
ikizler
ikizler
hep birlikte İnşallah @pikapikacu :)