ikizler
ikizler
saat 2 yani gecenin körü balkonda oturdum tatlı bir serinlik, her yer sessiz,her yer karanlık ama sadece sokak lambalarının ışığı var yanında da 1 kupa nescafe gold var acı mı acı hafiften de müzik çalıyor yanımda ,oturmuş ruhumu dinliyorum ve diyorum ki işte mutluluk bu :)

Cevaplar

ikizler
ikizler
pera'nın tarçın kokan nefesini hissettiğimde, usulca gözlerimi araladım. monitörün mekanik sesine hıçkırıkları karışırken, titreyen elini ağzına götürüp aşkla baktı bana. bir yandan ağlıyor, bir yandan da gülüyordu. o an, pera'nın üzerinde bir gökkuşağı çıktığına yemin edebilirim. alçıdaki elimin parmaklarını usulca oynatıp elimin üzerine koyduğu parmaklarına dokundum. gözlerimiz birbirine kilitlendi.
sevgilim gözyaşları içerisinde bana bakarken, "İyi ki doğdun sevgilim" dedi. hayatımda duyduğum en anlamlı cümleydi. çünkü eğer o gün ölmeseydim yeniden doğamazdım.
öyle içten öyle güzel gülümsedik ki birbirimize, o iki tebessümün arasına ciltlerce kitap yazılırdı... (votka & pera)

yoksa sizi bugün alıntısız, paragrafsız mı bırakacam sandınız hanımefendi. sadece sabah içimden hemen size yazmak arzusu geçtiğinden paragrafınızı gönderemedim. bakarsınız hemen gelmesini istediğimiz dakikalar hiç bitmesin isteriz. mutlu gecelerin olsun @pikapikacu . rüyanda pera'nın kafesinde pera ile zaman geçir... :)