malifalitiko
malifalitiko
ne kadar doğru haberdir bilmiyorum ama samsun'da 8 adet canlı bombanın olduğunu söylüyorlar ; plajlardan, mecidiye'den ve tramvaydan kısacası toplu alanlardan bir süre uzak durun derim. ölümden ecelden kaçılmaz amenna ama tedbiri de elden bırakmamak lazım. allah ülkemizin üstünde ki kara bulutları dağıtsın oyunları bozsun inşallah.

Cevaplar

blue
blue
aynen bro o haberleri bende gördüm hatta staj yaptığım yerdeki abi evinin civarinda bomba araması yapıldıgını goruntulemişti kalabalık yerlerden mumkun oldukca uzak durun derim ölüm takdir-i ilahı fakat tedbir almak da bizim işimiz bu kötü günler de geride kalacak inşallah hayvan bile kabına pislemek yazık gerçekten çok yazık..
masallaranlatiyorum
masallaranlatiyorum
emniyette 6diye bildirilmiş polislere
anonim
anonim
bu haberin aslı şöyle ; türkiye genelinde 8 canlı bomba olduğu ve bu iller arasında konumu bakımından samsun da olabileceği söyleniyor. sadece samsun'da 8 tane canlı bomba haberi doğru değil.
malifalitiko
malifalitiko
ona göre dikkat edelim çevremizi uyaralım ellerine koz vermeyelim şüphe çeken boncuk boncuk terleyen şahışları ihbar edelim duyarsız kalmayalım
malifalitiko
malifalitiko
anonim kardeş mesajin başında belirtmişim zaten ne kadar doğru diye. bilgilendirmen için eyvallah
tabuttarovasata
tabuttarovasata
ölümden korksak türk,itten korksak kurt olmazdık.bunlar bilinçli olarak topluma yaydırılan,kulaktan kulağa yayılan kaos ve sindirme stratejileri.şuan türkiye'nin bir çok şehrinde aynı duyumları alanlar var,bunlar bilinçli yapılıyor.ayık olun üniversite gençliğiz bir de lütfen yani.sokağa da çıkın,çarşıya da pazara da!!!
malifalitiko
malifalitiko
@tabuttafovasata reyiz sakin ol börteçine yani 😉 tengri biz menen reyiz 🐕