malifalitiko
malifalitiko
İtiraf ediyorum. sitede yayınlanan reklamları görünce dedim ki kendi kendime ulan helal olsun adminlere çok kaliteli şirketlerden reklamlar almışlar. sonra dedim ki yahu öğrenci adamın sıfır arabalar ile ne işi olur ? bu araba şirketlerinde hiç akıl yok kalkmışlar siteye araba reklamı vermişler hemde ticari araba reklamı. acaba omkan yetkilileri görürde ticari araba mı alırlar diye mi düşündüm. sonra samsunda olmayan farklı şirketlerin reklamları falan derken öğrendim ki meğer google reklamlarıymış 😂 tamam vurmayın kara cahil demeyin öyle düşündüm iste ama öğrenmiş oldum. bu arada reklamlara ara sıra tıklayınca bizim emektar adminlerimizin faydasına oluyormus ara sıra tıklayın sizde.

Cevaplar

malifalitiko
malifalitiko
vay monakoyim 😂
dakoh
dakoh
ahaha güldürdün mübarek 😂😂
onumarkamsobee
onumarkamsobee
vallaha iyi güldürdünüz :d bak malifalitiko bir şey demedim :d
shuzman
shuzman
@malifalitiko reklamlara ben ilk başta gıcık oldum ama adminler kazansın napalım :/ ama sohbetleri iyice terk ettiler sohbet açmazlarsa tıklamam bak :) :)
malifalitiko
malifalitiko
shuzman bro sen bize takıl bizim için sohbete gerek yok bi yazının altın'da toplanmamız yeterli sabaha kadar yorumdan sohbet ediyoruz zaten 😀
shuzman
shuzman
vala yorgunluktan sabahlayamaz oldum geberdim resmen ya bir an önce tatil bitse de kimsenin karışmadığı kendime göre yaşadığım samsuna geri dönsem :( tamam @mali gelmeye çalışacam :)