taeyang
taeyang
açıkçası omüye bir türlü ısınamadım. sebebini bilemiyorum ama bana samimi gelmiyor bir türlü. aynı şekilde şehirde oldukça karmaşık geliyor. şöyle yalnız başıma kulaklığı takıp yürüyebileceğim güzel sokaklar veya sıcak mekanlar keşfedebilmiş değilim. İlk tecrübemdede kötü bir r11 deneyimi yaşadığım için ring şoförlerinide hiç sevmiyorum ve ilk günden sonra bir daha hiç ringe binmedim. yatay geçiş yapmak şu an bir hayal olduğuna göre güzel, samimi mekanlar önerirseniz çok iyi olur. mümkünse kalabalık olmayanından.

Cevaplar

baktinolmuyobakma
baktinolmuyobakma
samsuna karmasik demen kafama takildi. buyuksehir olup samsun kadar rahatini gormedim.
degisikbiri
degisikbiri
sahile inip kulaklığı takacaksın, mekan olarak tek geçerim..
taeyang
taeyang
@baktinolmuyobakma samsundan küçük bi şehirden gelince inan bana karmaşık geliyo
hemsire
hemsire
ozsut elit olmasiyla birlikte güzel, alkol aliyorsan garage , canli muzik gırgır ve yanindaki kahve nefeste her zaman oluyor . hava guzelse arkadasin dedigi gibi tak kulakligi yak sigarani. samsun candir yatay gecis falan dusunme pisman olursun. sevgilerimle 😊
46lik
46lik
atakent ışıklarda cafe yasemin var. oraya git hem sessiz sakin bir yer hemde cafe kültüründen çok kütüphane tarzı biryer ... hemideee çay 1tl :) oraya giden herkesin evi gibi biryer. bu tavsiyemi yabana atma ve birkere olsun git. hatta istersen eşlik bile ederim yasemin ablayla tanisirsin :)
anonim
anonim
vip misin senn??
taeyang
taeyang
@46lik tavsiyen için sağol yalnız gitmeyi tercih ederim.
taeyang
taeyang
@anonim_bayan bu soruyu dalga geçmek için mi sordun yokda cevabını öğrenmek için mi pek anlayamadım..?
anonim
anonim
bende vip yim ve bende taeyangcıyım o yuzden sordum