zorakimuhendis
zorakimuhendis
bu gün okuduğum bir bahsi sizinle paylaşayım istedim.
müslüman bir adam alkol kullanmaktadır.
bir gün yine meyhaneye gider.İçeri girdiği sırada onun oraya girdiğini goren bir arkadaşı bir süre düşünüp içeri girer.adam şişeyi yarısına kadar içmiş.arkadaşı yanına giderek kardesim hayırdır bir derdin mi var neden iciyorsun deyince adam donerek alıştık artık bırakamıyoruz der.bunun üzerine arkadaşı şöyle bir teklif sunar.
"biz simdi şu yarısını içmiş olduğun siseyi kapatıp paketleyelim.yolculuk masrafları benim olacak şekilde seni kâbe'ye gönderelim.git şu yarım şişeyi kâbe'nin oraya dök" deyince adam birden irkilir ve söyle der "sen ne diyorsun be adam allah adamı yakar be deli divane misin "
bunun üzerine arkadaşı tebessum eder ve söyle der:ey benim mubarek kardesim kâbe yi hz ismail ile hz ibrahim yaptı da oraya dokmeye korkuyorsun. şu allah'ın yarattığı vücuda dökmeye korkmuyorsun bu ne yaman çelişkidir deyince arkadaşı pisman olur ve tevbe eder.
peşin edit:ateistseniz inanmiyorsanız banane okuma o zaman geç bir alttaki entry'ye.

Cevaplar

zorakimuhendis
zorakimuhendis
frances bu yazdiklarimin neresinden resim heykel düşmanlığı,erkek kadın cocuklara dayak,insanlarin linç edilebilirliği çıkarımlarıni yapabildin bilemiyorum.herseyi genelleyerek bir yere varamazsın ki.bu entryi yazma sebebim belki bir insan etkilenir diyeydi.sonuna ateist kısmını eklememin sebebi ise hee ben bir ilaha inanmiyorum ki diyerek trolluk yapacak olan dengesizler idi.birşey bilmeden konusmana diyecek birseyim yok ama merak ediyorum hangi dine inaniyorsun zira ateist degilim dedin ve islami bir bilgisi olan bir musluman bu entryi yazmazdi . eğer sadece müslümanım bi bilgim yok diyorsan ilâhiyat okuyan ablalar bi yardımcı oluverelim hanım ablamıza.