onumarkamsobee
icimden manyakca bir sey yapmak geliyor. aslinda bence gaytet de normal bir sey su an yapacagim sey. yagmur yagiyor burada kac saattir. ustune boyle cok guzel simsekler cakiyor. oas'i cagiriyor resmen. dayanamadim, gidecegim.. davete icabet etmemek ayip olur simdi.. islanmak guzeldir. butun her seyinizi alir goturur kotu.. gelince uzunca bir sey yazarim belki. bilmiyorum. mutluyum. yagmura mutluyken cikmak ilk olacak :d görüşürüz hanimlar beyler. yagmur candir caan :)

Yorumlar

ejderiyaci
ejderiyaci
2 yıl
dönerken sağlık ocağına falan uğra,güzel bir grip seni bekliyor.
onumarkamsobee
yok ya ne gribi? bir sey olmaz
dertlibaytar
dertlibaytar
2 yıl
ben baya ıslandım ya tam yürümeye niyetlendim arkadaşımıda çağırdım sahile bi indik sağnak yağdı en şiddetli anında yakalandım ama pişman değilim yağmuru severim :d tabi çok yürüyemedik orası ayrı mesele :d bi de bir yere sığındık iki çaya 5 buçuk lira para verdik bu da ayrı bi mesele :ddd
dakoh
dakoh
2 yıl
kiz dondun mu yurda hala islanmalarda misiiiin :d
onumarkamsobee
delibaytar allah aşkına siginmayin. islanmak guzeldir. madem cok yuruyememissiniz, geri donseydiniz. islanmak guzeldir. ben islanamadim istedigim gibi :d döndüm dakohum döndüm. carsambali oldum ciktim. yalniz o kasiyeri bogacagim..
dertlibaytar
dertlibaytar
2 yıl
sevap işlersin vala onumarkamsobe :) geri döndük yürüyerek ya bu arada hafif yağmurda senin yerine de ıslandık yani merak etme :))
onumarkamsobee
5 bucuk liradan sonra iyi gelmistir dönüş yuruyusu size.. hafif yagmurda ben de islandim ama hemen durdu :d hasta olmayin da bu gece yuzunden delibaytar:)
dertlibaytar
dertlibaytar
2 yıl
bize bişi olmaz ya hayvan doktoruyuz ama insanlardan da anlıyoruz yani ;) falan filan klasik veteriner hekim safsatası bizim toptan farkımız yok ayakları felan saçmalamak daha fazla :)))