onumarkamsobee
lanet olsun bu çarşamba'nın otobüs soförlerine! kadın 3 çocuklu. biri belki yaşına basmamis, biri 3-4 yasinda, biri belki 7 vardir. alsan alsan o 7 yas ve üstünden alirsin para. bir de pasosu yok diye sivil aliyor adiler. la el kadar cocuk. neymis efendim 3 cocukla sen bir sivil parasi verip gidemezmissin! niye be? parasi yoktur belki. ayrica o cocuklarin ikisi bebek denecek kategoride. adamlarin baslari çıkıp "olmaz böyle, eger yoksa paraniz bizden olsun. 3 cocukla tek koltukta olmaz." diyor. kadin da "tamam." diyor. muavin, adam gidince diyor ki: "bayan cift kisi verecekseniz ya da 3ünü de al kucagina." hay ben senin insanligina tüküreyim. ne olur yani bir kisi eksik alsan? basimin gözümün sadakasi olsun desen? zaten yolda inecekler be! keske diyorum yolda para çekseydim de gelseydim. birini kucagima aldim. o da mışıl mışıl uyuyor ben bu satirlari yazarken. görseniz ne kadar da tatlilar.. neyse gencler ben yine dellendim bu carsambali şoförlere. kendi memleketimin otobüs sistemi candir. bu ne be böyle!

Yorumlar

malifalitiko
malifalitiko
2 yıl
oas helal sana
onumarkamsobee
havalandirma acma gibi bir adetleri de yok! o kadar kisi aldin, karbondioksit zehirlenmesi yasatacakti bize.. zorla acti..
foreveralone
foreveralone
2 yıl
olsun bedava belgesel izlemişsin nat geo şifreli yayın.
onumarkamsobee
a bu arada sevgili carsambali arkadaslar. hic kusuruma falan bakmayin demem ben size. istediginiz gibi alinabilirsiniz. benim lafimin neye oldugu belli.
onumarkamsobee
rayray ilk defa yanımda para olmadığına delirdim. adamların olayına baksana.. delirmemek elde değil.. forever bu belgeseli izlemektense etçilliğimi kullanarak afrika'da imiş gibi düşünerek onları avlamak istiyorum !
malifalitiko
malifalitiko
2 yıl
bu olay üstüne tavsiye parça yazayım : mc klima ustası serkan (baba-çocuk arasında kı ayakkabı muhabbeti ve kufur içerir)
onumarkamsobee
teşekkürler rayray :d bunları nereden buluyorsunuz siz ? :d