koalali
koalali
2 yıl
bugün hayatımda ilk defa moralim bozuk olduğu için kafa dağıtmak amaçlı alışveriş yaptım. biraz da fazla açılmışım ayıptır söylemesi. en son alışverişi bitirip elimde poşetlerle dolmuşa doğru giderken düşündüm, dedim kızım onca şey aldın işe yaradı mı motaller nasıl? baktım benim moral hala sıfır. hem yürümekten ayaklarıma kara sular indi hem de dünyanın parasını harcadım üstüne. demek ki neymiş, zenginler gibi depresyona girip kendimi mağazalara atmak bana göre değilmiş. haddimi bilmem lazım.

Yorumlar

ejderiyaci
ejderiyaci
2 yıl
ya alışveriş yaparak nasıl depresyondan kurtuluyor bu bayanlar anlamıyorum.sizinkiler bizimkinden de pahalı.bir de poşetleri doldurmuşsun.daha çok depresyona girer insan.t-shirt alarak moral bozukluğunuzu gideriyorsunuz.saçlarınızı kestiriyorsunuz.ben saçlarımı kestirdiğim de "ulan tabi beğenmez şu sıfata bi baksana neresini beğensin kız" gibisinden düşünüyorum.İşiniz zor umarım moralin kısa zamanda yerine gelir...
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
umarım kısa zamanda çıkarsın depresyondan. kitap oku :) İnsanı iyileştiriyor. ben alışveriş yapmam. direkt açar bir kitap okurum. bir tane günün çeyreğinde biter ve kesmez, bir tane daha okurum :)
koalali
koalali
2 yıl
teşekkür ederim @ejderiyaci :)
koalali
koalali
2 yıl
@oas iki haftada 8 kitap bitirdim. beklediğim bir kitap var çıksın alıcam. yukarida da dedim ya zaten ben de ilk defa denedim alışverişi. sonuçtan da hiç memnun kalmadım zaten :)
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
biz kitap okumakla mutlu olanlar, yolumuzdan şaşmamalıyız anlaşılan :) hangi kitabı bekliyorsun? :)
ziraahatmhnds
ziraahatmhnds
2 yıl
moralin bozuksa çay iç yanına da sigara misssssss başka da bişey demiyorum bak...
koalali
koalali
2 yıl
çaya doyamam da içim dışım zift oldu bee :)
kartopu
kartopu
2 yıl
sahilde oturup dalgaların sesinde ahmet kaya yı dileyebilirsiniz