manfredvonrichthofen
kavurucu ağustos sıcağında omü'ye kayıt olmaya geldiğim gün hala aklımda. müthiş bir heyecan ve merak ile kampüste ufak bir tur yapmıştım. tur esnasında yaşam merkezini görünce de derin hayallere dalmıştım. öyle ki dersten çıkınca merkeze gidecek; yazları soğuk limonata, kışları ise kahve içecektim. (sigaramın eşliğinde tabi) tüm bunlar olurken karşımda da bir hatun olmazsa olmazdı. herkesin kafasında ideal bir karşı cins profili vardır benim ideal profilime gelecek olursak; sarışın/kumral,uzun saçlı ve balık etli hatta şişman bir hatun. yazdan kalma ağustos sıcağını hala taptaze yaşayan bu hayal gerçek olur mu bilmiyorum ama gerçek olursa o kişiyi çok seveceğimi biliyorum.

Yorumlar

123456789s
123456789s
2 yıl
ya akadasım bak benı sakın yanlıs anlama fakat ben sarısın balıketlı ve gercektn guzel bır bayanım fakat 2 yıldır yalnızım . ya allah bızı knka olarak yaratmıs herlde bızde bu sekılde hayeller kuruyoruz masumca ve gerckten sevmk ıstıyoruz fakat karsımıza adam gbı bırı cıkmıyor ya aldatıyor yada amacı kotu ve farklı seyler oluyor. bu sekıldd seyler oldugu ıcınde kımseye sans vremıyorum . bız he yalnz kalırız bız kadersızısız cnku. gercektn dıs guzellık hc bırseye yramıyor kendım dıye soylemıyorum ama gercekten alımlı ve guzel bır sarısınım ama dedıgım gbı ınsanın kaderı guzel olucak. rabbım kaarsımıza herseyımız olabılecek ınsanlar cıkarsın . amın .(anonımcım bunu yanınlarsan sevınırım :) )
manfredvonrichthofen
asla yanlış anlamam aslında şöyle tezat bir durum var ben uzun iri bir adamım lakin beni zayıf kızlar beğeniyor benim beğendiğim balık etli yahut şişman kızlar ise zayif erkek seviyor sonuçta ben de yalnız kalmış oluyorum. karşımdaki kız gözüme,gönlüme,beynime hitap etmeli yeri geldiğinde bebek gibi nazlanmali yeri geldiğinde bir hatun gibi beni çekip çevirebilmeli,yalan konuşmayıp sadık olmalı bir de küfür etmiyorsa zaten ooh oldu bu iş direk evlen gitsin :)
123456789s
123456789s
2 yıl
anlıyorum senı. inşallah karşına gönünce biri çıkar.
manfredvonrichthofen
umarım :)