onumarkamsobee
kan vermeye c bloka geldim. geldigim gibi yemege gitti adamlar. yemek saatleri imis. yurdun güvenliği de beni kyk'li olarak görmedi zaten. ilk defa yurt kartımı çıkardım. :d kesin tansiyonum düşüp bayilma noktasina gelecegim :d neyse su sorgulama formu kisminda bulunan 41 sorunun ilk ikisini "evet" olarak cevapladim ve geriye kalan 39 soruya "hayir" dedim. o sorularin icindeki 29. soruda niye "ben bayanim." şıkkı yok? soru aynen şöyle:"bugune dek hic erkek erkege cinsel iliskide bulundunuz mu?". ayni formun 36. sorusunda "ben erkegim" şıkkı var oysaki. burada bize subliminal mesaj vermeye calisiyorsunuz da biz mi anlamiyoruz? ne yani? ne la bu? bekle bekle sıkıldım. benzer mesaji üçüncü yazisim. kizlara yardim ederken mesajlar gitti hep. morallerini bozmamak icin tartiya cikmayan var, cikip da moralini yerine getiren var.. cesit cesit insan var ya :d yalniz bir kizin sevgilisine bizim fakülteyi anlatmisim. ama hatirlamiyorum. neyse gencler lütfen düzenli olarak kan bağışında bulununuz.. bu önemli bir sey..

Yorumlar

onumarkamsobee
la bu kan degeri niye düşük? normal olan degerim dusmus.. inadina mi dustun sen deger :( aglamak istiyorum 😭
anonim
anonim
2 yıl
@onumarkamsobee ya gerçekten o kadar karışık yazıyorsun ki beyninin içini merak ediyorum 😂 hani daldan dala uçuyorsun 😁 çok değişik bir insansın oas cidden 😀
dislananmuhendis
kamu spotu gibi olmuş güzel olmuş 😃
onumarkamsobee
cok sagol anonimbayan aslinda gayet de normalim ben 😂😂 beynimin koridorlari karsisik. hicbirinin cikis kapisi yok 😰
onumarkamsobee
sonu kamu spotu sadece dislananmuhendus de sagol ☺
narkozcudetanirlar
o kadar hazırlanıp da reddedilmenin verdiği mahcubiyet olsa gerek. sadece ilk ikisine evet demişsin ama belki de sebebi 36. sorudur.
onumarkamsobee
narkozcu hamile kalmadim hic, dusuk ya da kurtaj da yapmadim. hamile de degilim. ne diye hayir yerine evet sikkini isaretleyeyim? cinsiyetim de erkek degil. eee?
dislananmuhendis
her zamanki gibi içi güzel zaten ben sadece sonu içi dedim güzel yaziyosun 😄
onumarkamsobee
teşekkür ederim 😂
narkozcudetanirlar
sanırım yanlış anlaşıldım ve hiç sorgusuz infaz ediliyorum. doldurduğun formda 36 da ne yazdığını emin ol bilmiyodum. yorumda kan değerinin düşük olmasından bahsedince maddede yazma ihtimali olan farklı bir konu geldi aklıma sadece. özür dilerim..
onumarkamsobee
ben özür diler narkozcu. direkt yüklenmemem gerekirdi.. :/ kusura bakma olur mu? maddeyi yazmak aklımdan geçmişti ama unutmuşum :/ eksik bilgi verdim. yani kabahat bende.. özür dilerim tekrardan... :)
narkozcudetanirlar
estağfurullah. ayrıca kabahatlik bir durum da yok bence. :)
ve şunu da itiraf etmeliyim ki mesajınızdaki son iki cümleden çok etkilendim. İşin içinde oldukları halde bu hassasiyeti göstermeyen o kadar çok meslektaşım var ki..
onumarkamsobee
kabahat mi? hani nerde? :) evet maalesef var öyle insanlar. ama ben benden almadıkları için ağlama noktasına gelmiştim. bence benim gibi insanlar da var. sayıları az ama varlar. hassasiyeti olmayanları da bizim gibi hassas olanlar hassaslaştırmalı :) onların hassasiyetsizliklerine göz yummamalı :)