zorakimuhendis
@arnavut ölmemişsin kardeşim  yav kızlar bekliyorsunuz biri bir açık versin de linç edelim.yavaş olun ya öldüreceksiniz bizi yorum da mı yapmayalım güzel gözükmüyor işte:d.(bmv 3.16 jantı da biraz ağır olmuş) @mortavşan ‘ın mesajının altına yazan anonim bay sana sesleniyorum ‘’İğrençsin nick alsan muhtemelen !kellecİ55! falan olurdu thadludavşan nedir ya’’) @puccohenzaps odn değilsen de kardeşi falansın bence .koplo teorisi üretiyorum kafamda.admin ayı kelimesinin geçtiği mesajı yayınlamadın.’sen gelme ulan ayı’ kalıbını kullanmıştım oysa ki, yoksa bilmiyor musun kalıbı .

Yorumlar

zorakimuhendis
vakfıkebir ekmeği de ağır olmuş eklemeyi unutmuşum sadece güzel gözükmüyor deseydin keşke:(
İlk mesajında ayar yiyen ilk kişi sensin herhalde @arnavut yeni farkettim ilk mesajın olduğunu :d
onumarkamsobee
sen herkesi bir mercek altına mı aldın naptın? bu nasıl gözlemdir :d iki girmedim okumadım o mesajı, neler dönmüş :d
zorakimuhendis
tek tek yorum yapmaktansa hepsini okuyup tek mesaja yazmak daha kolay geliyor:d.üyeleri mercek altına almayı seviyorum .nicklerine bakıp daha önce ne yazdıklarını da kontrol ediyorum pot kırmamak için:d.böylesi daha sağlıklı bak adamı nasıl linç ettiler.dikkatli olmak lazım:d.
onumarkamsobee
ohooo benim tarafımdan işin zor :d kolay gelsin :d
zorakimuhendis
ilk olarak ekşide ssg nin trolluk yapmak için hesap açıp açmadığı muhabbeti beni bu noktaya getirdi. ayrıca elemanın mesajlarının onaylanması da şüphe çekiyordu .bütün bunlar üst üste gelince ''komplo teorisi olduukça mantıklıydı''.tabi saçmaladın da diyebilirsin sen bilirsin. polemiğe girmek istemem seninle ban falan da vardır şimdi:d
zorakimuhendis
sözlüğün güzel bir içeriğe sahip olmadığını söylemem söyleyemem.konuşamadığım,, daha önce karşıma çıkmamış kişilerin görüşlerinin inançlarının düşüncelerinin dayanaklarını anlamak algılamak için biçilmez kaftan.kesinlikle yararlı içeriği olduğunu düşünüyorum.don kişotculuk ile don kişotluk arasında ki farkı düşünerek mi yazdın bilmiyorum ama nasıl düşündüysen de bu hali iğneleyici olmuş:d.keşke daha farklı bir muhabbet hakkında konuşsaydık seninle, bu kısımda senin hakkında ithamda bulunduğumdan haksızım özür dilerim yaptığımdan dolayı.savunma yaparak işi yokuşa sürmeye gerek yok kusuruma bakma görmezden gel istersen.