manfredvonrichthofen
öncelikle herkese mutlu haftasonları diliyorum. haftayı bitirmeye bir adım var ancak bugün koca bir ekim ayı geride kalacak. şahsım adına konuşmam gerekirse ben; her güne,her haftaya,her aya ve her yıla kısacası tüm başlangıçlara daha bir özenle başlarım. yaşım her ne kadar 21 olsa da samsun'da ve omü'de yeniyim. ("bu yaşta yeni mi kazandın" diyenleri duyar gibiyim ama hacettepe'deydim bırakıp geldim sizler için :) ) o yüzden ekim ayı benim alışma ayım oldu ve nispeten iyi de geçti. şimdi önümde koca bir kasım ayı var bakalım bu ay beni ne gibi sürprizler ve gelişmeler bekliyor. (vizelerin dışında) :)

Yorumlar

koncuyyy
koncuyyy
2 yıl
hayatınin en buyuk yanlisini yapmisin tebrikler hacettepeyi birak omuye gel bravo ya . her zaman soyledigim gibi #omupismanliktir
manfredvonrichthofen
@koncuyyy ben hacettepe'de mutlu değildim, mutlu olacağımı düşündüğüm yere omü'ye geldim ve mutluyum. sen de burada mutlu değilsen bir çok geçiş yöntemini kullanarak ya da tekrar sınava girerek bu pişmanlıktan kurtulabilirsin. kimseyi zorla tutmuyorlar.
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
manfredvonrichthofen bir söz vardı "kasımda aşk başkadır." senin nickini gördüğümde "umarim hayatının kadını ile, onu mutlu edecek insanla kısa sürede tanışır" diyorum. acaba bugün buldu mu diyorum. o yüzden bu söz geldi sanirim aklima. yeni baslangiclarin seni mutlu eder insallah :)
manfredvonrichthofen
aslında bu söz penceresinden bakacak olursam olaya kasım ayında belki aradığım kadını bulurum ya da o beni bulur bir şekilde bir şeyler oyursa keramet aydandır derim artık. İyi dilek ve düşüncelerin için sonsuz teşekkürler :) @onumarkamsobee
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
aralıkta da ... neyse aralığı atlarsınız siz olmazsa :) rica ederim manfredvonrichthofen :)
manfredvonrichthofen
aralık benim doğduğum ay belki onun şansına bize teğet geçer. :) bulduk da ayrılması kaldı sanki :) @onumarkamsobee
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
her zaman bir adım sonrasını düşünmek lazım manfredvonrichthofen :)) bunun yüzünden kafana çok şey takıyorsun ama olsun :) aralık senin doğduğun ay ise, belki hediye vermek isteyebilir. ama hediyenin iyi olacağını kimse bilemez... :)
koncuyyy
koncuyyy
2 yıl
sen mutlu isen sikinti yok dostum. onerin icin de tesekkurler.