blue
blue
arkadaş ve sevdiklerinizle siyaset yapmayınız, tartışmayınız birbirinize en büyük kötülüğü bu noktada yaparsınız çünkü dozunda ve bilinçli yapılmayan siyaset aranızın açılmasına yol açacaktır. ha yapacaksınız da dozunda yapın arkadaş şu hayatta sevmediğim bir çok şey arasında siyaset banko ilk 3 e oynar seçim günlerini zaten hiç sevmem :d herkesin kendine göre bir görüşü var saygı duyun geçin her neyse siyaset bilimciler beni linç etmeden yazımı sonlandırayım, kalın sağlıcakla :)

Cevaplar

onumarkamsobee
onumarkamsobee
benim prensibimdir parti muhabbetine girildiğinde elime telefonu almak :)
bitchy
bitchy
cok haklısın arkadaşım birde ortamdan ortama doneklik yapan arkadaşlar var geberticem
koncuyyy
koncuyyy
dogru diyosun reisss
blue
blue
en iyisini yapıyorsun @oas girme o muhabbetlere boşver :d onlarda nabza göre şerbet verenlerden galiba @bitchy :d @koncuyyy sağolasın başkann :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
dinlerim ama bak :d benim görüşüm öyle körü körüne değildir. hepsine sövebilirim. o yüzden o kadar sıkıntı yaşamıyorum. ama abi körü körüne gidiyorlarsa da duramam. güler işime bakarım. diğer körü körüne olanlar uğraşsın :d
koncuyyy
koncuyyy
odin kizarrrr koncuy kacar :)))
blue
blue
aynen öyle oas iyisini yapıyorsun boşver sen gülürsen herkes gülür :d ve de odinin çaldığı zilin sesini duydunuz arkadaşlar halen o derecede olan arkadaşları yan masadan çağırıyorlar :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
yan masa onlara ikram yapacakmış :d tabi ki gülecekler. gülmek bulaşıcıdır blue. esnemek gibi. bir kişi esner ve onu görenlerin de esneyesi gelir ve uykuya teslim olurlar. gülmek de böyledir işte.. :)
bitchy
bitchy
hahhahahahhahhahhh :d :d
blue
blue
peki gulunce neye teslim oluyoruz :d
onumarkamsobee
onumarkamsobee
gülünce mi? himm seye teslim olacağız. anlatirmaz yaşanır bu :d bak simdi biz gülünce rahatlariz. rahatladiktan sonra kendimizi sıkmayız. sıkmayınca ne olur? kendimiz oluruz biz. maskelerimizi bırakırız. gülüşler belki basta sahte olabilir ama bir müddet sonra gercege döner ve gercekten gülümser. ya bir insan gülerken nasil rahatlamaz? boyle doya doya kahkahalar atarken... bak yine kahkaha atasim geldi :d :d anlatamadim biliyorum tam olarak fakat iste.. off :(
Disikartal
Disikartal
mesela ben 'oyu nereye attın?' diyenlere 'e sandığaa..' diye cevap veriyordum, yarın da öyle demeyi düşünüyorum. o kadar girmek istemiyorum muhabbete -_- 😅
blue
blue
daha iyi bir anlatım olamazdı oas sana puanim 9 kanka :d @disikartal bir de o tur saçma salak soru sorunlar var tabi sanane kardesim benim oyumdan :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
o zaman niye 9 bro? :d hayır bu resmen iste benim stilim jürisinin puani gibi oldu :d evet disikartal. hele bir de ailede.. masallah babam kalkti "uuyusagum partisi bir oy daha kazandi fena mi" diyor kardeslerime. bosa attim diyesim var :d ben oy kullanmamak icin memlekete gelmek istememistim. annem yine ikna etmis teyzemi resmen :d neyse isin özü disikartal en iyi cevabi veriyorsun. izninle kullanmak istiyorum :)
Disikartal
Disikartal
de mi? :) herkesin oyuna kimse karışamaz @blue 😁 tabi kii @onumarkamsobee kesinlikle herkese tavsiye ederim :)
bariscil
bariscil
siyaseti sevmem diyenler neden iş bulamıyorum diye ağlamamalı o zaman. en azından gidişat hakkında fikirleri olmalı ve takip etmeliler değil mi ama. bana dokunmayan yılan kafası bir gün gelir size de dokunur çünkü.
anonim
anonim
ülkenin geleceği mi sıradan bir arkadaş mı?