manfredvonrichthofen
İnsansın bu saatlerde en çok ihtiyaç duyduğu şey; gözleri yana yana, elinde telefon uyuyakalana kadar mesajlaşağı biri bence.

Yorumlar

Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
kendini senin hep yaninda olacak birine acmak istiyorsun sen.. bekliyorsun bekliyorsun, beklerken susuyorsun. en beterlerini degil de tırnak ucu olanlarini anlatiyorsun sanki sen.
manfredvonrichthofen
bazen beni ciddi manada düşündürüyorsun. tüm bu izlenimlere yazdıklarımdan yola çıkarak mı varıyorsun yoksa beni tanıyan biri misin diye. sahiden muallakta kalıyorum. teşhisin doğru.
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
kendimden yola çıkıyorum diyelim. benziyorsun biraz bana :) ya da bunu söylemeyip seni muallakta mi bıraksaydım acaba?
manfredvonrichthofen
sanırım sahiden benziyoruz yani burada kendimizi açtığımız kadar olan kısmıyla tabi. söylediğin iyi oldu iyi.. İnsan yüzüne,sesine,giydiğine,kuşandığına dair hiçbir fikri olmadığı yanından geçse tanıyamacağı birine benzemeyi de tasavvur dahi edemiyor. gerçekten fantastik bir durum :) @OAS
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
benim tırnak ucu kısımlarımı görmek icin biraz düşünmek gerekiyor. yazilarim hic açık acik derdimi anlatamadi ve yanlis anlaşıldı cogunlukla:) sadece yazdiklarindan tasavvur edemezsin. fakat yazilarindan yola çıkarak bir insani tanıyabilirsin ayni ortamda. belli eder kendini kisi. sen de belli ediyorsundur, seni takip edenler seni fark edecektir. her seyini dökmüyorsun buraya, evet fakat kisiliginle ilgili bilgiler serpistiriyorsun sen. o yüzden bir parca tasavvur edilebiliyor :)