themuallim
themuallim
2 yıl
bir insanın kötü bir insan olduğunu anlamamaya çalıştığını anladığın o üç saniyede farkındalığın zirvesini yaşıyorsun.ben bunu bir kere yaşadım,o dönemde "ben senin kötü olduğunu anlamamak için çok çalıştım" diye bir cümle gördüm.o insana da hiçbir zaman sen kötüsün diyemedim,çünkü zaten bildiği bir şeyi söyleme gereği duymadım.

Yorumlar

sorunsalsorun
sorunsalsorun
2 yıl
benim gibi kötülüğünü kabullenenlerde var onlara ne yapacaksın mesela bana kotusun diyorlar bende evet hahaha diye kötü gulusu arıyorum inan daha kötü
themuallim
themuallim
2 yıl
birinin sana karşı hissettiği en temiz,çıkarsız duygularını başkalarına "hahahah gerizekalıya bak" diye anlatacak kadar kötü olmamışsındır?
sorunsalsorun
sorunsalsorun
2 yıl
o kötülük değil ki adilik hayvanlık vs...
lacivert
lacivert
2 yıl
hiçbir İnsan o kadar kötü olamaz. değer verilmeyecek olanları ne yazık ki geç farkediyoruz. kafana takma üzülmeye bile değmeyecek birisiymiş
themuallim
themuallim
2 yıl
en başta hayal kırıklığına uğruyorsun,sonra güvenin kırılıyor,"nasıl bu kadar acımasız olunur?" diye soruyorsun kendine.sonra "ne kadar aptalmışım ben" dedirtiyor.bence bu kötülükten başka hiçbir şey değil. @lacivert değer miydi değmez miydi şuan için bilemiyorum,ama hak etmedim,bunu bilir bunu söylerim.
Barışçıl
Barışçıl
2 yıl
kurşundan ağır bu laf :/
anonim
anonim
2 yıl
o kadar çok yıkılmadım aslında,kolay kolay neşesi kaçan bir insan değilim😊asıl zoruma giden "gurursuz muyum acaba" diye kendimi sorgulamak oldu ama ben şahsına söylemedim bile,dolaylı yoldan öğrenmiş.öyle yani.
pisman
pisman
2 yıl
İyi insanlar iyi atlara binip gittiler.. themuallim sukret ki baskasi icin sana agza alinmayacak derecede kufretmemis.. bazi insanlarin kotu oldugunu kabul etmeli artik.. cunku onlar sadece bazilari olmayi hak ediyolar..
themuallim
themuallim
2 yıl
ayyy giriş yapmayı unutmuşum🙈 aynen bitti gitti işte,napalım😊