artemis
artemis
2 yıl
bugün İİbf'de üç kız ile bir erkek oturuyordu.ben de tek başıma kahvemi içip bir yandan ders notlarına bakıyorum masalar yanyana.erkek bir defa bana baktı sonra kız "saçmalama yeeaa onun neresi güzel iyi bak istersen " dedi.ama hala bana bakıyor.ya arkadaşım yan masamdasın sence duyamıyorum mu zannediyorsun ? ayrıca nedir bu karşıdakini kirletme çabaları.yok ben öyle giyinmem baksana iğrenç,bu havada ince giymiş dikkat çekme çabaları falan demeler.gerçekten başkalarını kötülemeye ne kadar bayılıyorsunuz.e madem hoşuna gitmiyorum neden bunu dillendirerek yanımda söylüyorsun.görmezden gelmek bu kadar mı zor.sabırlı bir insan olmasam çoktan o masaya oturup "ya canım benden mi bahsediyorsunuz tüh kaçırdım eee devam et dinliyorum :) " derdim ama görmezden geldim çünkü bu çekememezlik çok hoşuma gitti lütfen bir daha yap :d:d

Yorumlar

bunasilbalik
bunasilbalik
2 yıl
kz ağlyo suan grizkali .s.s.s
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
ama artemis bunu o kıza söylesen şu anda mezarında dua ediyor olurduk :(
artemis
artemis
2 yıl
oas ben önceden hep kendimi ezdiren biriydim.asla sesimi çıkarmazdım.ama şu bir iki haftadır sesim çıkıyo biraz :d yaşam merkezinde olsun okulda olsun.kızın birine söyledim mesela.hiç bişey diyemedi.yani bi sorun olmadı *,* ölen yok.aslannnn gibi duruyorum kendimden emin şekilde :)
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
ama ben kizin mezarini kastetmistim artemisim:d sen saglam kalirsin tabi. çıksın sesin. aman sakin o cikan sesini keseyim deme. sesin cikmazda sıkıntı büyük demektir. hak edene hak ettigini ver gitsin :)
artemis
artemis
2 yıl
@Oas seni yerim teşekkürler ben yanlış anlamışım :) artık böyleyim.kendimi huzurlu hissediyorum ya.
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
rica ederin :))) bak çok güzel rahatlatır. senelerdir sesimi kesmiyorum. gerçekten çok rahatım. böyle ola ola az ve öz kişiler yanımda. yani gerçek olanlar :)
kimimben
kimimben
2 yıl
sen hala ölmedin mi ya :d
artemis
artemis
2 yıl
@Kimimben o ne demek.neden öleyim manyak
kimimben
kimimben
2 yıl
:d of ironisine derler ya , sen hala yaşıyor musun diye. manyağım sanırım :p