onumarkamsobee
kulağımda kulaklik yürüyüşlerdeyim yine. ben de bilmiyorum bu saatte çarşamba sokaklarinda neden tek oldugumu. cesaret hapi ya da uyuşturucu bir sey verdiler sanırım bana canli müzikte. korkmak istiyorum birazcik fiziksel bir seylerden. ama korkamiyorum. beni korkutan ruhsal şeyler. ruhsal olanlar bana daha beter geliyor. bu arada beyoncé - halo iyi gidiyor yolda. yalniz yürümeyi özlemişim kulakligimla gecenin sessizliginde, karanliginda, ıssızlığında... iyi aksamlar size.. ben biraz daha yürüyüp yurduma varayim. gercekten hafif bir korku istiyorum. engelledigim korkular aslinda bu olmayan korku. var ama yok. aşamıyor icimdeki duvari. aşsa da çıksa meydana arada iyi olacak.

Yorumlar

bariscil
bariscil
1 yıl
o korku ne o duvar ne bunu bize açıkça söyle ona göre yorum yapalım. ben atakumda bazen tek başıma gezemiyorum sen çarşamba sokaklarında iyi cesaret valla.
onumarkamsobee
duvar benim içimde olan şey. mesela benim çeşit çeşit duvarlarım var. bunlar sayesinde ayakta kalıyorum. korku da bu sokakta yalnız başıma gezdiğimde olması gereken veya ne bileyim korkmam gereken yerlerde olması gereken duygu ama yok maalesef. ben bana fiziksel zarar verebilecek şeylerden korkmuyorum. niye gezemeyeyim ki çarşamba'da? İnsanı neredeyse herkesin önünde kesebilen bir ilçe yani, ne var bunda :)
kupakizi
kupakizi
1 yıl
neden sürekli ortak yanımız çıkıp duruyor ki? ben de yürüyüşteydim tıpkı senin gibi tek başıma, bisiklet hırsızları-bir defa daha, dinle derim... korkmayı inan ben de çok isterdim, somut şeylerden korkmayı.
onumarkamsobee
bırak çıksın ortak yanımız... açıyorum hemen :) yürüyüşte değildim aslında. kızlar canlı müziğe götürmüştü. bizim grubun yalnız gidiş gelişi olanı benimdir. scheri'yi evine bırakıp yurda geldim işte. :d
kupakizi
kupakizi
1 yıl
bakalım bunu sevecek misin :)
onumarkamsobee
sevdiiiim ve indiriyoruum :d yeni yeni şarkılar edindim yuppiiii :d bunu tekrara bağlayalım hadi :d ya başka var mı böyle? ben bunları niye tanımıyormuşum? ağliyciiiimmmm :( :)
onumarkamsobee
gri-olmaz buldum bir tane.. bak onu da beğendim kupakizi..
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee hmm. anladım. korku içinde yoksa öyle olmayı kabullen. ben kendimi kabul edemiyorum mesela hep kendimi suçluyorum. belki de duvarların korkularındandır? pürüz - eyvah, pürüz - yüzleri sildim tavsiyemdir.
onumarkamsobee
bariscil sen kendinin neyini kabullenemedin de kendini suçluyorsun? duvarlarım korkularım yüzünden, yıkılıp kalkamamaktan korktuğum için koydum duvarları. fakat bu yıkılma ruhsal yönden. fiziksel için değil ki.. eyvah'ı açtım hoş şu anda. eşlik edeceğim ben buna iki üç saniyeye kadar ve ettim :d
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee e o zaman korku duygusuna da sahipsin. dolaylı bir yoldan dolayı hissetmiyor hissine kapılıyorsun. tanrım türkçe neden bu kadar zengin bir dil :) . kabullenemiyorum herhalde ondan kabul etmiyorum kendimi. sanki karşı taraf normal insan ama hatalı olan hep ben. ne bileyim ya anlatamadım. bazen böyle güzel konuşmaya başlıyoruz ve akıcı bir şekilde ifade edebiliyorum. şu an sa tökezledim. en iyisi ben biraz birşeyler atıştırayım. malum ayının da canı var :)
onumarkamsobee
ama bariscil ben fiziksel olaylardan olan korku duygusuna sahip olmadığım için hatta sahip olmama rağmen hissedemediğimden şikayetçiyim. o duvarları aşıp kendini göstersin istiyorum. yoksa bodoslama dalıyorum ben :) yoo ben sanırım anladım seni. sen her haltta kendini suçlu bulan, seki oassın gibi bir şey. ya bir otur düşün niye hep sen suçlu olasın? onlar sütten çıkmış ak kaşık mı? yooo. hepsinin günahı vardır elbet bir tane bile olsa. ama var değil mi? o zaman onlar da hata yapabilir. kendini suçlamaya devam ettiğin müddetçe kendine güvenin kaybolur. İnsanları kırmaktan korkup durursun ve sen paramparça olursun. gerek yok. eğer sana göre yanlışlarsa vardır senin bir bildiğin. ver hak ettiklerini. suçlama kendini. bak çok rahatlıyorsun.. atıştırmak dedin de ben de acıktım bak şimdi. dur turşu yiyeyim :))
bariscil
bariscil
1 yıl
bodoslama dalıyorsan kendine güveniyorsundur bu kadar basit. sana bence rahat batmış. dediklerine gelecek olursak tam olarak üzerine bastın. karşımdakine kendimden çok önem veriyorum. hoşlanıp arkadaş kaldığım kişi de öyle. bilmiyorum söz ağızdan kolay çıkıyor ama uygulamaya gelince yapamıyorsun. bırakamıyorsun. için acıyor.
onumarkamsobee
işte kendimin neyine güveneyim? 1.60 küsur boy ve 54.8 kg kilom var. elim ağır da bir erkekle boy ölçüşemez bence ya da ne bileyim cüsseli birinin karşısında sıfırım. kendime çok güven de zarar. ben de senin gibiyim. sana diyorum ya hani böyle böyle yap gibisinden. emin ol zamanı geldiğinde kendim de uyguluyorum. önceden aynısını yapardım. hala çok fazla değer veririm ama verirken bilirim ki hak etmeyecek bu bunu. ama yine de veririm. arkadaşım kalır ama değeri vardır bende. değer verdim diye de illa ki bir şey olduğunda olumsuz ben suçlu olacak değilim ya sadece. olmuşsa karşı tarafında bir katkısı vardır bu işte. tek başıma manyak mıyım ben de durduk yere olay çıkartıp kendimi suçlayayım ?
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee o beden ölçüleri keşke bende olsa. uzun boylu birine karşı avantajlısın aksine. birşey olduğundan elbette suçlu sadece ben değilim ama insan arkadaş kalalım mı dedi mi kalamıyor. bırakıp da gidemiyor. daha bunun ondan haberi yok gerçi.
onumarkamsobee
bir şey diyeceğim, nickimi tamı ile doğru yazılmasına alışamadım, oas diyorlar:d konuyla alakası yoktu farkındayım, geri konuya dönelim :d benim ölçütlerim uzun boylu birine göre avantaj fakat kilolu birine göre değil. bence bir dövüş salonuna gitmem gerek.. oo senin iş hafif sıkıntı. e gidip anlatacaksın. "mübarek arkadaş nasıl kalayım ben seninle? ben sana senden hoşlandığımı söylemişim, sen beni reddetmişsin, nasıl olacak bu iş? en azından bir müddet konuşamam ben seninle arkadaşça.." gibi cümlelerle kendini açıklaman lazım
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee hiç görmesem çıldırırım herhalde ya. aslında bir karşıma alıp konuşmak isterim ama yanındayken bile aklım duruyor, şunu nasıl yaparım nasıl ederim demekten kafayı o ana veremiyorum. neyse ya şehri terk edince yokluğuyla yaşamaya da alışırım herhalde. gerçi seneye de burda sanırım.bana karşı birşey de hissetmiyor ki. çok azdı. daha yüzyüze bir kere görüşmüş birine tanışalı 1 ay olduğunda içimi açtıydım. o hemen birşeyler hissetmiyor. neyse ne ya amaan
onumarkamsobee
illa yüz yüze demene gerek yok. kusura bakma yüzüne diyemiyorum, aklım duruyor o yüzden mesajda yazıyorum diye bir başlangıç yap ve dök içini kıza gitsin. şu an bir şeyler hissediyor mu sana? yoksa başkasıyla mı beraber? siz ne kadar konuşuyorsunuz ?
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee görüşme sıklığı diye birşey yok. konuşacak konu olmadığından pek konuşmuyorum. arada halini hatrını soruyorum. bana arkadaş olarak bakıyor. ona karşı dürüst bile oldum. bunu da belirttim ama kimin dürüst olup kimin olacağını bilemiyorum dedi. İstemiyor işte bu kadar basit. hiç yoktan insan bir şans verirdi ama o buna bile yanaşmıyor. zaten telefonda konuştuklarımızı duysanız var ya, bunlar ne konuşuyor böyle dersiniz. aşk hariç başka her konu konuşuluyor maşallah. niye onla ben yapamayız bilmiyorum. sanırım ben çok boşum ondan herhalde. o alfa karakter seviyor ben bunu onda gördüm gibi.
onumarkamsobee
alfa karakter? uvv kız büyük oynuyor. ama sen de kendini küçük görüyorsun. bence boş değilsin.. sadece sevdiğin biriyle rahat konuşamıyorsun. İstemiyorsa bence unutmaya bak. daha doğrusu onsuz da vakit geçirebilceğini kabullen. onun yerine senin kıymetini bilecek, kendini küçük görmemeni sağlayacak biri olacak.
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee iyi dedin. yeni çevre edinmem gerek. okulu da uzattım. burslar 400 tele olacakmış diyorlar. olursa sene sonuna kadar iyi birikim yapıp egeye tatile kaçarım. yeni kızda bulmak öyle kolay değil ki. neyse ya ben kendim birşeylere katılmanın yolunu bulayım bir dahaki dönem.
onumarkamsobee
illa ki yeni kız mı bulman lazım? hemen de yeni kıza kaydın sende. yeni kız bulmana gerek yok. ege'ye mi? İzmir'e bir uğra. ama bak fethiye- ölüdeniz de güzel. hatta çok sakin. gerçi neresiydi ya orası bak unuttum. aklıma gelince yazarım. ege benim memleketim :))
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee İzmir vardı aklımda. fethiye de güzel. İzmir'e yerleşmek hayalim. İnsanı iyi. kafayı takmışım dostum ben. hiç ilişkisi olmamış platonik takılmış özgüvensiz biriyim ben.
onumarkamsobee
İzmir'e yerleş tabi. severim ben orayı. güzeldir:) platonik mi dedin sen? aaa ama bak ama şimdi benim alanıma yanaşıyorsun. lisede aşık oldum. bir buçuk yıl sesimi çıkarmadım. oturdum sayfalarca yazı yazdım neredeyse her gün. ama o anlamasına rağmen sustu. ben ona sinirli olduğum bir anda "be sana aşığım" mesajı attım ve aldığım cevap "ama ben sana aşık değilim abim." oldu. kendileri benden 2 yaş büyüktü. ben de aşık olduğunu söylemesini beklemediğimi, sadece benim olduğumu söylemek istediğimi söyleyip iyi akşamlar dileyip muhabbeti kesmiştim :d sonraları biriyle olduğunu görüp mutlu oldum. genelde platonik yaşadım. ama şimdi mutlu bir birlikteliğim var. ben onu, o da beni seviyor.. beklemediğim bir anda ve yerde karşıma çıktı. merak etme zamanı gelince senin de karşına çıkacaktır
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee buna da inanasım gelmiyor. hani abi nerede. trafiğe mi takıldı kaldı ringe mi yetişemedi. izdihamda öldü mü. nerde olum bu kız :d çok sosyal değilim sınırlı bir çevrem var onunlayım hep. yeni kişiler fazla girmiyor hayatıma. hatta uzun zamandır hiç girmiyor. ondan sanırım bana denk gelmemesi. ne bileyim ya birşeyleri başaramayınca birilerinin gülmesini istemiyorum artık ben. ondan girişmiyorum pek.
onumarkamsobee
hey bir şeyleri başaramayınca sana gülen varsa, o gülenler senin hayatında olmamalı. yanında tutman hata. ve sen başarırsın. çabala biraz daha. kendine güven. çok fazla sosyal olmana gerek yok. konuşkan olursun, herkesle bir selamın sabahın vardır ama çevren 8-9 kişiden ibarettir :)) ringe yetişemedi bence :p
bariscil
bariscil
1 yıl
bende öyleyim çevremde az-öz kişi var ama konuşamıyorum. kitap da okumam lazım off. zalımsın ring. sıkış tıkış öldürdünüz kızı havasızlıktan, soldu oracıkta çiçeğim yaaa :/ benim kendimi aşmam sabır ister doktor sabır. oraya bir sabır taşı yazmanızı rica edicem :)
onumarkamsobee
sabahtan beri napıyorsun acaba sen bu sitede? yanlış görmediysem çoğu yere yorum yaptın. burada da durmuş kendini anlattın. bu konuşmak değil de ne ? yazmak mı? yazmak da konuşma biçimidir bence :d sabır taşı çoktan yazıldı ve siparişe yollandı, yolda :d
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee sabahtan beri değil be bacım akşamdan beri buradayım ve senle konuşmaya başladığımdan beri buradayım. her konuda yorumum yok öyle. sabır taşı için teşekkürler, kafama vurdukça seni anacağım. klavyede akıcıyım yüzyüze de akıcı değilim nedendir bilmem. bir yerde daha yorumum var. acaba kızla burada karşılaştım mı düşünmedim değil. bilgileri verdim yoruma cevap bekliyorum. belki görmüşsündür profilime bak :)
onumarkamsobee
sabahtan beri kısmı lafın gelişi idi ama neyse tamam :( :d ya ben bir iki yerde yorumunu gördüm senin :d profilinde hiçbir gönderi yok. nereye yorum yaptın bilmiyorum :d ayrıca klavyede akıcı olup reelde niye değilsin?
bariscil
bariscil
1 yıl
sanırım mesajım onaylanmadı. bileydim link vermezdim. insan bir bildirim ateşler onaylanmadı diye. moderatör duysun bunu. klavyede akıcıyım ama yüzyüze geldim mi sanki hafızam sıfırlanıyor. aklımda şekilleniyor söyleyeceğim ama ifade edecek sözcüğü bulamıyorum. farklı bir bakış açısı seninkisi de. tuttum bunu. kitap okumamaktan sanırım.
onumarkamsobee
bariscil link onaylanmaz :d bunu soraydın söylerdim ben sana :d boşuna mı parmak patlattım ben geçen haftalarda site kuralları ile ilgili :d aklında şekillendiği gibi dök ortaya. ben öyle yapıyorum :d
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobe ben de öyle yapıyorum ama ne bileyim ya bi isteksizlik oluşuyo sanki. bıkkınlık var ağır derecede. insanlardan bıktım be. hergün bu berbatlığı görmekten bıktım. nereye baksam berbatlık var. güzel bir şey arasam ya çimlerde, ağaçlarda, kuşlarda ya da gökyüzünde. mesajını gördüm birini tanıyorsun sanırım aynı fakültedesiniz. ben de tanışmak isterdim senle doğrusu. (yanlış anlaşılmasın tabi). bu yolla tanışmak daha bir farklı geliyor insana. ben ilk okula başlarken okulda ilk tanıştığım kişi daha kayıt olmadan önce buldum. farklı bölümlerdeydik ama görüşüyorduk.
onumarkamsobee
kimimbeni mi diyorsun sen?
onumarkamsobee
ayrıca insanlardan kim bıkmaz? görmezden gel.. tohumlarına para saymadın :) sen kendinle ilgilen gerisi boş :)
bariscil
bariscil
1 yıl
doğru diyorsun. ağlayan kızı kast ettim. nickini bulamadım şimdi. benim de yorum attığım hani. o kızdan bahsettim.
onumarkamsobee
yarın geleceğim oturup konuşacağız dedim kızı diyorsun değil mi?
onumarkamsobee
ve barışçıl sen bu gece birçok yere yorum yaptın :d
bariscil
bariscil
1 yıl
evet. sayende. muhabbet sardı. sağolasın, var ol! :) evet, o kız.
onumarkamsobee
yaşasın bir insanı daha konuşturttum :d konuş ya. gerçek hayatta da konuş ama bak :d onunla ben aynı fakültede değiliz. ben hukuktayım ama o başka bir yerde. sadece tanışıyoruz onunla
bariscil
bariscil
1 yıl
vaov ne güzel. teşekkürler ya. farkındalık kazandırdın bana. yarın sabah bir değişiklik yapıcam hayatımda hadi bakalım.
onumarkamsobee
bak dalga geçme. cidden konuşmaya başla. susmakla bir yere varılmıyor çünkü..
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee niye dalga geçeyim dostum. ayıp ettin. ciddiydim ben o dediklerimde. yarın bir hocama süpriz yapacağım. belki orada birşeylere rastlar takılırım peşlerine :)
onumarkamsobee
hocaya sürpriz mi? ne güzel :) peşlerine takılmak derken kızların mı? :d abaza derlerse şaşmam :d
bariscil
bariscil
1 yıl
hayır. gençlik merkezine gideceğim. uzun zamandır görüşmediğim bir hocam var. (aslında birkaç ay oldu da, olsun). ortamda kafama yatan bir etkinlik falan dönerse ona katılırım ne bileyim birilerini bulurum belki. bulmak burada hemen kız bulup tanışıp çıkmak değil yani. :)
onumarkamsobee
ya öyle olmadığını tahmin ettim de yine de işte anladın sen beni :d gençlik merkezi öyle mi? ne hocası idi :)
bariscil
bariscil
1 yıl
yabancı dil. anladım dostum (y)
onumarkamsobee
"(y)" nedir kardeşlik :d güzelmiş. İyi dersler hocana :)
bariscil
bariscil
1 yıl
bilmiyorsan iğne deliği gençlik merkezini gel gör derim. güzel yer. insanın hayatına çok şey katar burası.
onumarkamsobee
samsun merkezde ama nerede tam olarak?
bariscil
bariscil
1 yıl
sağol. baş parmak işareti işte. facebook alışkanlığı. onay verme anlamında kullanılır.
bariscil
bariscil
1 yıl
atakumda. mimar sinan tramway durağı bahar market arkasında prefabrik yapı.
onumarkamsobee
ov uzakmış bana. bir ara gidip bakmak lazım... hım anladım şimdi tamam ne işareti olduğunu :d kullanmam da ben onu hiç :d
bariscil
bariscil
1 yıl
bak bak. aslında daha erken öğrensen iyi olurdu. ama olsun 2. dönem belki kaydolursun kurslarına falan. tanıştığıma memnun oldum nice konuşmalarda buluşmak dileğiyle.
onumarkamsobee
barışçıl benim nerede olduğumu biliyorsun mu acaba sen?
bariscil
bariscil
1 yıl
çarşamba. gidiş geliş epey yorucu ve masraflı olur. gençli spor bakanlığının da oluyor onlara da bakabilirsin.
onumarkamsobee
burada da gençlik merkezi var. ama ben pek vakit bulamıyorum :/
bariscil
bariscil
1 yıl
sağlık olsun. sanırım hukuk okuyorsun. allah kolaylık versin.
onumarkamsobee
evet hukuk okuyorum. amin.. sen ne okuyorsun
bariscil
bariscil
1 yıl
elektronik iki yıllık. tekkeköydeyim. ama atakumda ailemleyim.
bariscil
bariscil
1 yıl
sanırım onaylanmadı. elektronik 2 yıllık.
onumarkamsobee
bariscil odin makarna yapmaya gitti.yorum bildirimin geliyor ama onaylanmadığı için göremiyorum. kusura bakma :)
bariscil
bariscil
1 yıl
odin ne alaka onu anlamadım. aynı evde mi kalıyorsunuz. yok önemli değil. onay süreci fazla yavaş bence.
bariscil
bariscil
1 yıl
vardiyayı oturtmak lazım hocam. elbette insansınız. :)
onumarkamsobee
niye hemen ayni eve yoneldin ki sen ? ayni evde kalmiyoruz, sadece haberim var.
bariscil
bariscil
1 yıl
bir süre cevap gelmeyip bir de makarna yapıyor deyince yemek yiyorsunuz falan sandım. ben ne bileyim. :) buralara yeni geldim ben :(
onumarkamsobee
tamam bariscil.