manfredvonrichthofen
bence aşk; sizi kucaklayan kolların gittikçe daha çok sarmasıdır, yani aidiyettir. tanıdığınızı zannettiğiniz insanın yeni yanlarını keşfetmektir, yani tazeliktir. uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır, yani düşlerin gerçek olmasıdır.

Yorumlar

bariscil
bariscil
1 yıl
ah nerede vah nerede. ich weiss nicht brüder :)
onumarkamsobee
bariscil kalbini kaybetmiş, ilan verin bulunsun :d manfred ne güzel söyledin. yanında huzur bulmak var bir de. bak bu herkesin yanında olmuyor. böyle güvende hissediyorsun. küçücük çocuğa dönüyor koskaca insan..
bariscil
bariscil
1 yıl
İnsanlar benim yanımda kendini ne kadar rahat hissediyor acaba bir sormak lazım. sorun bende işte :(
onumarkamsobee
hadeee sorun niye sende olsun bariscil? niye rahat hissedemesinler? ne yapıyorsun ki sen onlara? yiyor musun afiyetle?
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobe yemiyorum elbette. ben rahat olamıyorum pek onlar da benden dolayı olamıyordur herhalde. ya da muhabbet açamadığımdan öyle durgunlardır bilemedim. onların da ağzı yok mu onlar niye açamıyor ki. konuşacak ortak bir konumuz yok demek ki. olsun ama onları görünce mutlu oluyorum o da yetiyor bir yere kadar :) bana rahat batıyor belki de. off takıntılarım...
awatar
awatar
1 yıl
sonuna kadar haklı..
awatar
awatar
1 yıl
ama birde soyleki ben aska inanmam😊
onumarkamsobee
oo bariscil bana muhabbet açmak deme :d niye illa ben açacağım ya? bak işime gelirse çok güzel açarım. ama baktım isteksiz duruyor, alırım elime telefonu bende onu umursamam. hıh haspam niye umursayacakmışım kii? :d ve bu arada rahat olamama konusunda ben de olamam fakat rahatmışım gibi rol yapmakta üstüme yok :d dene istersen. bak illa muhabbeti sen açmak zorunda değilsin. sen bir iki sordun, baktın isteksiz sen de ona isteksiz gözük ya da tüy oradan. e ama o da istekliyse seni anlar ve yardımcı olmaya çalışır zaten.. ayrıca muhabbet açamamak demek, ortak bir konunuzun olmadığı anlamına gelmez. muhabbet açamamışken olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz ?
bariscil
bariscil
1 yıl
@onumarkamsobee nasıl mı anlıyorum, karşımdaki karşı cins ondan :) rol yapma konusunda berbatım. yalan bile söyleyemiyorum.
onumarkamsobee
e ne var? bende hemcinslerimle çok konuşamam :d hadi buyur bakalım buna cevap ver. karşı cins diye ortak muhabbetiniz olamaz mı? bak biz senle şu an konuşuyoruz. ama ben karşı cinsinim senin, tabi sen mavi nick görünümlü bir bayan değilsen :d
bariscil
bariscil
1 yıl
@oas elbette öyle değilim. maviysem maviyim de. ne bileyim ya bir konuşacak konu bulamamak üzüyor beni.