artemis
artemis
2 yıl
ya arkadaşlarla işıklı cafe restoranta gittik.rakı masası falan kuruldu.ben tabi kafayı buldum.salak salak espriler yaptıktan sonra uyuyakalmışık bir elimde çatal diğer elimde bıçak.kafam da elbette ki tabağın içinde.arkadaşlar uyandırmak yerine fotoğrafımı çekmiş.ya gerçekten insanlık ölmüş evet şuan ben de gülüyorum ama napiiim akjsskks kafam şinitzel ve rus salatası kokuyo.

Yorumlar

damdakikemanci
kendini bilecek kadar içmek en doğrusu. dozu kaçırınca işler değişiyor. bence fotoğrafı haketmissin.
artemis
artemis
2 yıl
kendini bilecek kadar diyorsun ama ben kendimi bilmesem uyuyakalmazdım.sapıtıp oraya buraya sataşırdım ama anında uyudum.önce bunu bir düşünelim lütfen.yoksa seni damdan iterim.ve ben sadece iki kadeh bira içtim *,* bu bana fazla geldi.İçmesini bilmeyen rahat durmayana denir.ben kedi gibi uyudum sorun nerde?
damdakikemanci
alışkınım damdan itilmeye :d kendini bilseydin o an tabağın içinde değil evinde uyurdun:) ve fotoğrafların çekilmezdi :) yine dediğin gibi rahat durmussun bu güzel bir şey:)
kimimben
kimimben
2 yıl
sen hani içmeyi bırakıyordun :d
artemis
artemis
2 yıl
burda normal kendini bilmekten mi bahsediyosun.mekan benim evim değil uyuyakaldım diyorum bunun nesini anlamadın cidden.uyudum demiyorum uyuyakaldım.ay türkçe hocan kim aman neyse.öyle yorum yapmak baya kolay detay bilmediğin için.bi şey demiyorum haydi eyvallah
damdakikemanci
İçtiğin zaman sarhoş olup uyuyakalmışsin ya ondan bahsediyorum :) çok şükür türkçe hocalarım sizin türkçe'yi öğrendiğiniz kitapları yazan kişiler. ve de alanında sayılı kişilerden. bunu bilerek konuşursan sevinirim.