artemis
artemis
2 yıl
arkadaşlar yıkılmadım ama ayakta da değilim.öyle yere italik bi şekilde duruyorum.neyse ben düzelmek için bir kaç adım attım başarıyla ilerliyorum ama intikam da almak istiyorum bazı şeyler için.of neyin üstüne düşüp baştacı yaptıysam ilerde "amaaan o kadar da şey değilmiş" diyip son veriyorum.mesela ben onun gözlerine baktım uzun uzun.ulan dedim.buna değer.bu adama değer.eğer bundan gelecekse keder,başımın üstünde yeri var.aynen böyle dedim ama öyle olmuyomuş arkadaşlar.dayanamadım ve bıraktım.çünkü ona olan sevgimden cesaret bulup kalbimi kırmasına daha fazla tahammül edemedim.ve aslında sevmediğimi anladım.ya da sevgimin bittiğini.bilemiyorum.zaman geçtikçe daha iyi anlıyorsun hiç bir şeyi eskisi kadar sevemediğini.bende böyle sizi bilmem ama.bu arada umursama konusunda level atladım küçük şeylere kırılmıyorum.bana yamuk yapanları falan hep sildim.İçim acımıyor.yani evet atakum sahilds otururken acıyor ya da içerken falan.ama sabah geçiyor.lan ben o kadar iyi insanları sildim ki hayatımdan inanın sizi harcarken zerre üzülmüyorum şuan.ayrıca karakter erken yaşta oturan bi şey ama bazılarınızınki "ay oturmaya mı geldik ayool kalk hadi" der gibi.sonuç olarak bir şeyleri düzelttim ve az kaldı iyileşiyorum.mutluyum genel olarak.bir gün iskeleye çıkıp"yaşıyorum ulan ş*refsizler !) diye bağıracağım.hadi öpüşledim sizi sevgiyle kalın sevmek çok güzel.bir çiçek,bir sokak köpeği hatta bir şarkıyı sevmek...yalvarıyorum kötü insanlar olmayın.kalbinizden öpüyorum :)

Yorumlar

bariscil
bariscil
2 yıl
ne güzel, ilerleme kaydettiğini görmek sevindirdi doğrusu. umarım ben de aynısını yaparım. geriye doğru sürükleniyorum çünkü. aklıma atatürk'ün bir sözü geldi "olduğu yerde sayıklıyorsa, aslında geriliyordur" diye... çok doğru demiş ata'm...
kimimben
kimimben
2 yıl
uykum vaaar
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
"öpüşledim" kısmını okuyunca hep bir kahkaha atasım geliyor :d İskele seni bekliyor hanımefendi. bakalım ne zaman çıkıp da bağıracaksın orada? :) İlerleme kaydetmen çok sevindirici. oturup bunu izlemek, okumak da bir o kadar güzel. senin adına mutlu olmak :) bu arada her insan bir parça kötüdür. ama bazılarında bu hat safhada.. günaydın :)
artemis
artemis
2 yıl
@Onumarkamsobee ulan seni yerim be ! destek olduğunu bilmek çok güzel.o zaman öpüşledimm :dd
anonim
anonim
2 yıl
o yazıyı kim okicak lan