onumarkamsobee
şimdi... evet ben ders çalışmak yerine kendimi dışarı attım. İki saat yürüdüm geldim. arada oturmadım mı? tabi ki oturdum pizza yemek için ve her zamanki gibi ağzımı yanık yaraları yapıp geldim. bu arada beni liseli sanıyorlardı, küçük görünüyormuşum. fiko'm için gittim sırt çantası aldım, artık tamamen liseli sanacaklar. pişman mıyım aldığıma? tabi ki hayır! özlemişim sırt çantası takınmayı. şimdi ben onun içini belediye çöplüğüne çevireceğim ahahah :d ne ararsan olacak içinde artık. bunu yapmazsam olmaz.. bir de ırmak kenarında bir çift gördüm. sanırım lise 2'inci sınıflar. taş çatlasın 3 olsunlar ama yok bence taş çatlasa lise 2 olabilirler. İkisinin parmağında da yüzük var. sanırım gümüş. emin değilim. neyse de bu yaşta ne yüzüğü bu? umarım ayrılmazlar da o takılan yüzük boş yere takılmamış olur. ama anlamıyorum bu yaşta gelen evlilik merakını.. daha küçüksünüz. ne anlıyorsunuz o yüzükten? aman canım, beni ilgilendirmez. neyse neyse.. moralim hala düzelmedi. gittim kendime bir elbise aldım ama sanırım oradakiler beni nazar etti. giydiğim ne varsa bana olduğunu söylediler. maşallah demişlerdir umarım.. ağzımı da yaktım ama hala kötüyüm. şüphelerden nefret ediyorum.. şüphe duymaktan ve şüphe duymadığım kişinin şüphe duymasından. ne kadar da "şüphe"li bir cümle.. a bir de zabıtalar insanların nehirden balık tutmalarına da kızdılar. niye kızıyorlar anlamış değilim.. nehir la bu nehir! herkesin değil mi bu nehir? biz bir cem karaca - islak islak diyelim mi? diyelim diyelim iyi gider akşam akşam.. bana da iyi gelir belki.. "sürerim buluttan tarlaları..yağmurlar ekerim göğün göğsüne.. güneşte demlerim senin çayını, yüreğimden süzer öyle veririm.." güzel, değil mi ama bu şarkı? bence çok hoş. @odn sen bir şarkı söylemiştin cem karaca'dan daha önce. neydi o? hatırlıyor musun?

Yorumlar

poseydon
poseydon
1 yıl
öncelikle yüzük mevzusu ile ilgili benim mahalleden bir arkadaşım vardı. lisede sevgilisine ve kendisine gümüş yüzü almıştı sonra ayrılınca denize fırlatmış. onun kuzeni de dediki bozdurup sigara alırdık neden attın.
şüphe ye gelecek olursak ne demişti ramis dayı "şüphe tek gerçektir."
onumarkamsobee
al işte. kesinliği bile çok düşük ihtimalken ne yüzüğü? o zaman diyorsun ki ben şüpheme inanmalıyım..
poseydon
poseydon
1 yıl
ben değil ramis dayı diyo
onumarkamsobee
ramiz dayı'yı dinlemek gerek. kendileri dinlenmesi gereken bir şahsiyettir, ben onun sözlerine değer veririm.
seyyah
seyyah
1 yıl
@oas o yuzukler kiskancliklarindandir bence ya kimse bakmasin mantigina hani buralari tanimissindir az cok;) o degil de senin kafan baya karisik gibi yani hic ders calismaya yatkin degil sanki:))
onumarkamsobee
evet evet tanıdım az çok seyyah. loknes buranın insanlarını tarif etmek istesen hangi kelime derdin dedi. çoğunluğu düşündüm, sizin dışınızda, görgüsüz dedim. cahil dedim. sonra durdum "evlerine bakmazlar ama son model araba alırlar, son trend kıyafetleri giyerler. hatta bu birbirine geçmeli taşlarla olan yollarda ince topukluyla yürürler aha bu kadarlık." dedim :/ yoo nak çalışıyorum. önümde de dedikodu açık ahahaha :d kafam harbi gidik seyyah napacaz benim kafamı :(
seyyah
seyyah
1 yıl
tarifine ben de katiliyorum haklisin ama o ince topuk olayina hic dikkat etmedim bilemycem:) bosver sen topuklari yuzukleri derslerine odaklanman gerek😊😊
onumarkamsobee
tak tak tak diye yürüyorlar önümde, nasıl görmem? sen nasıl görmezsin.. olmadı bu :p ben onları umursamıyorum, kafamı dağıtmak için çıkmıştım. az biraz canım sıkkın, kafama takılan bir şey var da :/ :) ama odaklanıyorum derslerime de .. gece uzun :)
seyyah
seyyah
1 yıl
ben tak tak seslerini duyunca yolumu degistiriyorum ondandir:) az biraz degil baya baya canin sıkkın gibi senin hani kafa dagitmaya pek musait degil buralar ama umarim cozulur o takintilar:)
onumarkamsobee
ben kafamı bile kaldırmadan yoluma bakıyorum :d kaç kere teyzemle tartıştım ben, şu tak tak sesin niye bitmedi diye :d o da sevmez ama engelleyemiyor sesi :d baya sıkkın da çaktırma. gülüyorum işte dışarıya :d takıntı zor hallolur bu sefer. aynı şey ikinci kez gündeme geldi çünkü. cb'ye söylesem d egündemi değiştirse şu toplantıların iyi olacak :d