zorakimuhendis
'''gönüllü sahiplendirme'''--> sapsarı, tatlı mı tatlı,kucakta uyuma bağımlısı, sokaktaki büyük kedilerin hışmından kurtarılmış yavru kedi için yuva arıyorum.(babam astım hastası olduğundan mütevellit evde kedi bakamıyorum)aşıları henüz yaptırılmadı.alan olursa aşı ve mama masraflarını bölüşebiliriz.gerekirse aşı masraflarının tamamını da verebilirim.yeter ki sahiplenen olsun.

Yorumlar

bitchy
bitchy
1 yıl
kedi muhabbetinden bayilcam.artik
josefin
josefin
1 yıl
arastirmaya basliyorum cok acilse ben alirim evde kizlar pek sevmiyor ama odada tekim bir sure idare ederim. birini buldugunda haber verirsen guzel olur
zorakimuhendis
ya ne kadar tezatlarla dolusun git ötede oyna dün bir kişi bile kedi ile ilgili birşey yazmamışken atlayıp yoşomdo kodo vor odin sonon mo?diyen kimdi.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama" kodo mohobbotondon boyolocom ortok" demişssin bir de ,bayıl ulan! sonrada kötü biz oluyoruz kimse beni sevmiyor tribine giriyorsun neden nefret ediyorsunuz benden deyip duruyorsun.biz nefret etmiyoruz sende nasıl bir yetenek var bilmiyorum ama bir şekilde insanların nefretini üzerine çekmeyi başarıyorsun.kabahat sende bizde değil.
bitchy
bitchy
1 yıl
kizan donemi mi odin seni parcalarim :d zorakomohondos cok otorlonmo conommmm lotfonnnnn torkcon mo bozoldo :d
zorakimuhendis
her lafa verilecek bir cevabım var.
lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
bir de söyleyene bakarım adam mı diye?
bitchy
bitchy
1 yıl
hic ugrasamayacgim odin senle hastayim :(
bitchy
bitchy
1 yıl
ayni şekilde bende senin icin iyi olur @odin
bitchy
bitchy
1 yıl
öyle deme pisman oluyorum o zaman :( allah korusun. gerçekten kimsenin basina brsey gelmesini istemem canimi yakanlar haric.
bitchy
bitchy
1 yıl
nasil istersen :) odin