parasetamol
parasetamol
kütüphane günlükleri-4 ..bugün bıdı bıdı konuşan ekibe ragmen çalıştım.yılmadım.pencereyi örtemez miyiz ?soguk mu oldu biraz...hey sen biraz ara ver kaç saat oldu geleli ,harıl harıl çalışıyorsun.sayfaları bi çevirişin var koluma gelse keser ..jart jart ..arka masa bu ne kıkırdamadır söyleyinde bizde gülelim.beyfendi sigara içmiş dışarıda ama dumanı hala kanında..gelip yanımızda nefes alınca eh kokuyo tabi yapma..hanım abla çok sıkma şu parfümünü yaa..sende içinden oku şunları bende öğrenmek zorunda degilim..

Cevaplar

onumarkamsobee
onumarkamsobee
ve buradan sana gecmis olsun diyorum ve o konusanlardan nefret ediyorum.
parasetamol
parasetamol
belki yanlış yapan bizleriz.aslında konuşulması gereken yerde susuyoruzdur .bi ara bunu denemek lazım.acaba nasıl oluyor ?aynen şöyle ; bıdı bıdı bıdı :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
ben okuma salonunda tektim bir ara aksam. yani bir kisi vardi. sarkiya eslik etmisim. sesli olmus. bir utandim anlatamam. onlar nasil rahat konusuyor anlamis degilim. amac ne? bir tek onlar yok ki.. sesim de seslidir benim. denemeliyiz belki de :d bidi bidi bidi da kesmez. vur dedik öldürelim:p
parasetamol
parasetamol
sadece empati kurmak yeterli birçok yerde.ama vicdanını eline koyarak kurulan empatiden ;gerçeklikten bahsediyorum.herkes konuşmuşdur böyle ortamlarda.bıdı bıdı bıdı :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
evet konusulmustur ama nasil desem, cok kalabalik degildir. böyle herkesin en hassas oldugu bir dönem degildir. konusurken de cok cok mecbur kalmistir da konusmustur. kutuphaneye girerken telefonun titresimini bile kapatir bazilari. orada bulunanlarinizin cogu aşırı stresli. ugrasiyorlar. kalkip da bidi bidi yapmak olmaz ki o ortamda.. bunu önceden konusanlar bile yapmaz bence :)
parasetamol
parasetamol
ne konuşmak(ses yapmak) dogrudur denebilir nede bunun yapılmışlık durumu inkar edilebilir.bu yüzden biraz tolerans iyidir.kırmamak gerek.
onumarkamsobee
onumarkamsobee
o yuzden bir sey soylenmez zaten. cunku kendimiz de yaptik bunu..