anonim
anonim
fen edebiyat duraginda az once bi kedi vardi ne uysal ne tatliydi yahu . insanlardan da kacmiyor oturduk sohbet ettik vizeler boyle soyle falan dedim dertlestik otobusu de 45 dk bekledim ama ilk defa bekledigim icin sinirlenmedim sagol minnoşum
:d

Cevaplar

golge
golge
allah allah senmiydin o yakınından geçtim bende. engelli sandım seni değişik değişik hareketler yapıyordun, hatta allah şifa versin diye dua bile ettim. vay anasını :)
anonim
anonim
sagol golge dualar icin:d
golge
golge
eyvllah bayan. seni o halde görünce namaz bile kılardım ortam müsait degildi :d
anonim
anonim
ne abarttin sen dee kediyle takiliyoduk alt tarafi:d
bariscil
bariscil
vaay ne güzel. engelli zannetmeleri kötü olmuş sanki. bazen ben de böyle şeyler yapmak istiyorum ama yine o hayatın korkunç akışına bırakmak zorunda kalıyorum kendimi. ben sana söyleyeyim o 45 dakika var ya paha biçilemez. doğanın verdiği mutluluğu aile bile veremiyor bazen. bir hayvanlar bir de bebekler çok tatlı oluyor. İkisi de değer verirsen yaklaşıyor sana.
csb
csb
obez kediden bahsediyorsun.o kedi duraktan en fazla 2 metre ayrılıyor sonra yorulup geri dönüyor.acilen kilo vermesi lazım.gerçi geçen gün çatıdan kuş düşmüş,kokusuna mı geldi bilmiyorum 20-30 metre ayrılmış duraktan.takdir ettim.
anonim
anonim
@csb evet yeni ogrendim kedi hep oradaymis. fen edebiyat kedisiymis. ben de diyorum neden bu kadar cool....... :d
megakivircik
megakivircik
o benim sisman sarı kedim.cikolata veriyorum arada ben ona
anonim
anonim
bugün yine sarı kediyi seviyorlardi bn sevecektim 2 gündür neyse yanlış anlar kızlar diye yaklasmadim :d