parasetamol
parasetamol
kütüphane günlükleri-5
telefonu seslide olan titreşime ,titreşimde olan sessize alsın.ha bide telefonu bozuk olan cöpe atsın.aynı kat aynı masa ve aynı kahve.pencere açık kalsın mı kalmasın mı karar veremedik zaten.gözlerimiz kızarmış çalışmaktan.azıçık topuğu olan ayakkabıdan nal sesi çıkıyormuş.ha hapşurabilirsniz eger bayansanız herkes cok yaşa diyor.çikolata paketi açmak ayrı bi dert.o öyle bi çıtırdar ki..yemektede elma vardı.amasyadan mı o.yemek sırasına şaşıran oldu.tek sıra 1 kat merdiveni doluydu sadece.bizim zamanımızda 3 kat iki sıra olurdu.aralara kaynak yapanlar çok olurdu.yalnız ders çalış yalnız yemek ye.yalnız otobüse bin.otobüs zaten bomboş. yarın yeni koşuşturma yeni bir gün.bugün monotondu dünde öyle .yarın ne olur bilmem..ama kütüphanede her zaman birileri olacak ve kimisi ders çalışırken kimisi de bıdı bıdı...

Cevaplar

kirlibeyazkedi
kirlibeyazkedi
ve sen hep kütüphanede olacaksın birileri bidi bidi yaparken , sayfalar çevrilirken bir adam geçip bir kız otururken sen öyle duracaksın kütüphanede .. sonra gelip yazacaksın biz de okuyacağız böyle. .
parasetamol
parasetamol
ben yine yazaçağım evet.kütüphanede hayat güzel :) sınavlarım bitse kitap okumak için yine orada olacagım.
kirlibeyazkedi
kirlibeyazkedi
en güzelini yapıyorsun :) okudukça daha çok okumak istiyor insan , okudukça büyüyor büyüdükçe küçülmeyi biliyorsun.
parasetamol
parasetamol
sen dönem kaçsın. şu sıralar dönem 1- 2 gördügüm oluyor.dönem dediginiz sınıf mı bilemedim.ama iyi okuyor arkadaşlar.hatta onlardan izlenimlerimi de ekliyorum aralara.jart jart sayfa ceviren kardeş dönem 1 di.
kirlibeyazkedi
kirlibeyazkedi
evet her bölümde dönem denilen şey sınıf oluyor. İki yim.