poseydon
poseydon
2 yıl
‘mutsuzluktan bahsetmek istiyorum. düşey ve yatay mutsuzluktan. mükemmel mutsuzluğundan insan soyunun.’ ne güzel demiş turgut uyar şiirinde. güzel bir gündü ama kimse mutlu değildi. bunu görmek bunun farkına varmak. daha da bir mutsuzluğa umutsuzluğa sürüklüyor insani. hava da güzeldi ama mutlu değildi kimse. hiçbirimiz mutlu değildik. yine de sağ olsunlar güzel birgün geçirdiğim insanlar. mutlu değildik belki ama güzel birgün geçirmek için ihtiyacımız da yoktu mutluluğa. güzel günler. olabiliyorsanız mutlu olun. ama olamıyorsanız da bu engel olmasın güzelliğinize.

Yorumlar

suslukedii
suslukedii
2 yıl
ne kadar da iç okşayan şeyler yaziyorsun kim bilir belki mutlulukkk gerçekten uzakta gibi gorunsede yanı başındadır belki sadece zamanını bekliyordur bi defa karamsar olmamaliyiz hiç bir şekilde
poseydon
poseydon
2 yıl
karamsarlık değil de gerçekler insanı daha bir yoruyor artık. bazen karamsarlık bile bir mucize bir kurtuluş gibi geliyor. çünkü karamsarsan bundan kurtulma şansın seçme şansın vardir. mutluluk uzakta değil biliyorum. ama en çokta bunu bilmek ve mutlu olamamak üzüyor beni.
suslukedii
suslukedii
2 yıl
ya bnce o yakınında olan mutluluğu bulmak için bi çaba harcamalisin hiç birşey bekleyerek olmazzz ;)
poseydon
poseydon
2 yıl
@suslukedi zaten benim için hergün herşey daha da kötüye gidiyor. kendimi kaybettim bu aralar bulamıyorum.
yonderly.
yonderly.
2 yıl
şiirde "dikey ve yatay mutsuzluktan" diye geçiyor o kısım? :/
poseydon
poseydon
2 yıl
@gogebakan o kismi gonderdikten sonra yanlis yazdığımı farkettim. tum siir severlerden ozur diliyorum
yonderly.
yonderly.
2 yıl
fark etmiş olmak güzel. özre gerek yok. :)