onumarkamsobee
onumarkamsobee
sanırım herkesin vizesi bitti. yani sınav derdi falan kalmadi pek fazla. ne bileyim icimden şöyle bütün tanidiklarimi toplayasim geldi. vizelerin stresini atarlar belki goy goy yaparken. bilemedim. isterler mi ki? ne bileyim.. icimden geldi. ortalarda gözükmeyenler var. yahu okulun yarisi bitti bitiyor. bu yil mezun olanlar olacak. mesajlari okurken sitedeki aklima geliyorlar. bir hüzün çöküyor. gitmelerini istemiyorum sanırım. niye isteyeyim ki? iyi insanlar gibime geliyorlar. bence iyi insanlar. sonra diyorum ki "yapma oas. onlar okudu bitirdi, is hayatina atilacaklar. emeklerinin meyvelerini alacaklar artik." bunu dedikten sonra bir de mezun olacaklar adina mutlu oluyorum. sonra eski yeni herkesle goy goy yapasim geliyor. kismet bu aksamaymış. yazayim dedim. belki müsaitsinizdir ha? :)

Cevaplar

bayx
bayx
ben bu sene itibariyle bilgisayar mühendisliği bıraktım. baktım olmuyor yapmak istiyor muyum evet ama sistem aşırı saçma gram öğretim yok "ben kendimi geliştiririm öyle bilgisayar tarihiymiş fizikmiş integralmiş saçma sapan derslerle yıllarımı geçiremem." dedim ve bıraktım.
kendime bir program hazırladım ve o program dahilinde her gün internet üzerinden ders dinliyorum. bana lazım olanları. ödev bile yapıyorum internet üzerinden kim yardıma muhtaçsa onu elimden geldigince çözüme kavuşturuyorum. yakında staja da başlayacağım. :)