onumarkamsobee
günaydın efenim. dünkü havadan sonra bugün böyle bir hava beklemiyordum ama burası karadeniz. ne bekliyorsam artık ben de bilmiyorum. fosforiklerden cok çektim. su anki derdim bu oldu. ya elimi ya kolumu ya da kiyafetlerimi boyuyorum derste sakarlığım yüzünden. neyse bu önemsiz belki de. bu çirkin havada(bana göre yağmurlu hava daha güzel, bol rüzgarlı da) isi olmayan umarım iceride durmaz. çoğu insan bu havalarda kendini sokaga atar. sonra dışarısı insandan gecilmez olur ve siz rahat edemezsiniz. ben ondan sevmem bu havalari. yagmurlu havalarda genelde kimse olmaz. yagmurla bas basa takılırsınız.. belki de hafif hafif yagarken sahilde denizi izleyebilirsiniz. sıkı giyinin ama. ayrica bu havalar hasta etmeye müsait insani. dikkat ediniz.. bizim mola bitmis. siniftan çıkmadan mola yaptik ama olsun. ben artik gideyim..

Yorumlar

bariscil
bariscil
1 yıl
samsunda insanlar güneşli havada bile şemsiye taşıyabilir, unutmayın :) bence her hava güzeldir. yeter ki kafan güzel olsun o sırada. mutsuzsan her an kötü gelir insana.
onumarkamsobee
bence güneşli havalar güzel değil:d ben semsiye tasimam. çünkü asıl olay o yagan yagmurda islanmak. damlalarin senin yüzüne çarpması. o damlalari hissetmek.. bence yani.
bariscil
bariscil
1 yıl
ay yok be yapış yapış oluyor insan. çoğunluğumuz o yağmuru camın ardından izlemeyi seviyor. :) yağmuru ancak ağaç altında otururken izlemeyi severim :d ıslanmamak şart yani :d
onumarkamsobee
iste o sizce bu da bence :d
bariscil
bariscil
1 yıl
güneşli havalarda insanlar sokağa akın ediyor diye bir kaide yok aslında. çık temmuzda 12 de dene istersen :)
onumarkamsobee
çoğu çıkar. ve ayrica benim memleketimde dedigin saatte meydani dolu oluyor. saate bakmiyorlar. sicaga aldirmiyorlar:d
bariscil
bariscil
1 yıl
güneş tepemdeyken ancak denize giderim ya da bisiklet turu yaparım. gerisi yalan.
onumarkamsobee
onlar ise bos bos geziyorlar. eglenceleri magaza magaza gezip bir sey almadan cikmak olmus.
bariscil
bariscil
1 yıl
yazık onlara.
onumarkamsobee
buna ben karar veremem.