ikizler
ikizler
şu sıralar limon a sardım. mandalina portakal gibi limon yiyorum. önceden yemek haneden mandalina aşırırdım şimdi ise limon... ama eski ekşilikleri yok daha çok mandalina ya benziyorlar belki de ondan yiyiyorum neyse bi tane daha atayım ağzına...

Cevaplar

bridion
bridion
dikkat yara yapıyor :)
tosbacan
tosbacan
çok yeme @ikizler kansızlık yapar ;)
ikizler
ikizler
nasıl bir yara @bridion daha yok şimdilik bi şey :) @tosbacan yemek konusunda iştahım varsa yiyorum hatta yasak olan yemeği bile nasıl olsa şişmanlatmıyor beni, ama saol tavsiyen için :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
nerede o eski limonlaaaar? aah aah... (limonu yemiyorum ben öyle:d) ne zarari olur kestiremiyorum ana seviyorsan ye bence. afiyet olsun :)
bridion
bridion
ben de ara sıra yiyorum ve abartmışlığım da var. aşırı tüketince dudakları tahriş ediyor. özellikle de alt ve üstün birleşim yerlerini.
anonim
anonim
limonyemek demireksikligindenmis .gidip bi test yaptrr
pillibebek
pillibebek
limon güzel ya bende yiyorum arada, c vitamini ne güzel ama sen yine de abartma derim :)
ikizler
ikizler
aynen @oas bizim senin ayranla olan alışkanlığın gibi bir alışkanlığımız yok ama yemek yeme alışkanlığım var :) @bridion ben emmiyorum yanlız direk soyup atıyorum ağzıma ilk başta bir şok etkisi yapıyor ama olsun iyi geliyor :) . @pillibebek tabi malum kıştayız c vitamini lazım sana da afiyet olsun :)
bridion
bridion
aynen o tat dehşet bişey :) küçükken az mı ekşiyüz çiğnerdik :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
ikizler sayende limon canım çekti. yemem normalde ama canım cekti:)) yemek yemek ayri bir sevdadir. bak ben yemekten cok ekmek yerim.. bugun tok olmama ragmen yurda gelince yine dayanamayip nohut ile pilav yedim ekmekle.. simdi de soda arıyor midem :) yemeyi seviyorsan yiyeceksin. :)
ikizler
ikizler
tabi ya @bridion sadistlik bizim ruhumuzda var. küçükken o ekşiyüzlerı çiğneyeip yüzümüzü buruşturmamız ... :) @oas afiyet olsun. nohut pilav ikilisini severim ben de ama ne yazık ki şu sıralar çıkmıyor yurtta :\ yemek bir sevdadır doğru nasıl olsa şişmanlamıyorum bu da benim daha fazla yememe sebeb oluyor. soda da iç sıkıntı olmasın karın tokluğundan duramazsın yoksa .... :)