parasetamol
parasetamol
kütüphane günlükleri-11...akşama doğru ring e binmiştim.arkadaşla sohbet muhabbet derken ineçeğimiz yere gelince ayaga kalktık kapıya ilerliyoruz baktım bir hanımkız bana ısrarla bakıyor.garip!tekrar baktım yine ısrarcı.içimden dedim '' seveçeksen kütüphanede sev'' .en güzel aktivitem kütüphanede zaman geçirmek ve o sırada ders çalışmak....çalış çalış kafa şişiyor tabi yemeği yaşam merkezinde yesem belki bi nefes almış olurum dedim.yemekten sonra baktım canlı müzik.oturdum dinliyorum bazen eşlik ediyorum.yan masadaki hanım kızlar sığamadılar kendi masalarına baktım benim masa yan yan ilerliyor.dedim ''kalk kalk ne işin var senin burada''. dışarısı soguk kütüphane sıcak..''burada yatsam ne olur'' diye düşündüm.bi yastık bi polar battaniye.....sonra kütüphaneden çık otobüse bin.tabi şarj yok müzikte yok.aractan in hızlı yürü.hava çok soguk...bugünlük bu kadar...

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
gönül yarasıdır bu ilaç kapatmaz. derdimin çaresi sende bulunmaz. diyor ve doktor şarkısını dinlemeni tavsiye ediyorum dostum. yüreğim kanıyor..
parasetamol
parasetamol
yıllar yıllar önceydi.dinlerdim."dermanı yardadır sende bulunmaz.boşuna benimle uğraşma doktor".. hemen tampon yapalım dostum.hemostatik ajan kullanalım.kanamasın dursun.
hiperkrat
hiperkrat
bırakalım kanasın. palyatiflerle acımı dindirmeye çalıştım hep. olmadı. hipovolemik şoka girersem belki beynime daha az kan gider. daha az düşünürüm..
parasetamol
parasetamol
hık hık diye gidersin ama öte tarafa... d2 :/
hiperkrat
hiperkrat
2sini de deneyeyim tarafımı seçeyim :) sensin d-2
hiperkrat
hiperkrat
ben şok ben vefat. ?!?