ikizler
ikizler
az önce yemekhanedeyken televizyonda battal gazi vardı. ve hepimizin bildiği gibi bir kılıç darbesiyle en az 3 kişiyi falan öldürüyordu. tüm yurt olaya kitlendik. herkesten yuh, yok artık gibi sesler geliyordu. senelerdir bu filmleri izlesek bile verilen tepki aynı. niye acaba...

Cevaplar

themuallim
themuallim
ya ben cüneyt arkın'ın gerçek isminin fahrettin cüreklibatur olduğunu öğrendiğim günden beri hiçbir filmini ciddiye alamıyorum :d
onumarkamsobee
onumarkamsobee
benim tepkim "vay bee adama bak. o kadar ok atiliyor ama yaşıyor." :d efsanedir o filmler. malkocoglu, battal gazi.. ah ahh.. ne izlerdim ya:)
anonim
anonim
bende evde benzer tepkileri verdim. yani tamam ortada bi emek var kabul ediyorum ama yapılan işin de mantığa biraz uyması gerekiyo. film baştan aşağıya saçma. bikaç küçük örnek verebilirim, en basiti mesela; rahibe battal gaziyi görünce tersten istavroz çıkarıyo. imparator leonun kızı hristiyan olmasına rağmen allah'ım sen battalı koru diyo. bunlar en basitleri..
onumarkamsobee
onumarkamsobee
muallik sen ne diyorsun :o ciddi değilsin demiiii :/ bak atacağım kendimi :/
bariscil
bariscil
film aynı film çünkü? (çok zekiyim)
ikizler
ikizler
@themuallim tabi değiştirir düşunsene filmin girişinde fahrettin cüreklibatur yazdığını korkutucu değil bir kere :)@anonim bende aynı anda 4 ok atan adam görsem şaşırırdım herhalde :) sonuçlar kadar nedenler de saçma :) @oas bizde de aynı tepkiler oluşuyor tüm yemekhane olarak :) @bariscil hepsi aynı gibi zaten 1 tanesini izle geriye kalanlara gerek yok ama insan yinede izliyor :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
bizler hep izleriz. hem de ayni tepkilerle. ve hep ayni heyecanla:))
anonim
anonim
isminin fahrettin oldumu yeni ogrendim buna ne demeli 😄😄😄😄😄😄