onumarkamsobee
onumarkamsobee
günaydınlar bayanlar baylar merdivenden kayanlar. afedersiniz ama dünden beri öküz gibi uyuyorum. bu nedir da? önceden gözlerimin altları uykusuzluktan ve yanında ek olarak getirdiği yorgunluktan kararırdı. şimdi ise cok uyumaktan sisecek sanırım.. neyse beni gecelim. ben sakinlestim gibi. görsem kendimi tutarim yani. peki siz nasilsiniz? sizin finaller, benim vizeler kapimiza dayanmis.. nasil gidiyor hayat? canınızı sıkmıyorsunuzdur umarım? sıkana da prim vermeyin olur mu? izin vermeyin sizin canınızı sıktığınızı anlayip da mutlu olmasina.. iyi günler:)

Cevaplar

hoyrat
hoyrat
yemin ederim ayarin yok oas. :) bi yazina bakiyorum yarin atar kendini . bi yazina bakiyorum almissin sekeri melatoninler, serotoninler, endorfinler hava da ucuyo . :)
bariscil
bariscil
kafam karışık oas. şıpsevdiyim ben galiba. ya da başka birşey. ne güzel uyuyorsun işte boşver. İyi uykudan başkası yalan.
onumarkamsobee
onumarkamsobee
hoyrat ben niye atayim kendimi? beni delirtenler atsin kendini asıl. hatta ben kaza süsü vererek atabilirim çok istiyorlarsa. mutlu muyum? bir taraftan evet. ve bir taraftan hayir. mesela bak memlekete gitmeden hem telefonu hem bilgisayari yaptirmam lazim. ve ikisi konusunda da hep bir aksilikler yakami birakmadi. psikolojik olarak da pek yerinde oldugu söylenemez psikolojimin. ama ayakta durmam gerek :d
onumarkamsobee
onumarkamsobee
bariscil uykum iyi uyku degildi ki. neden kafan karisik senin?
hoyrat
hoyrat
valla ben bilmem oas. artik ortayi bul be. telefonmus bilgisayarmis bunlar hallolur. parayla degil mi. allah ruhuna sikinti vermesin. sana gelen mala ve tüm mallara gelsin :)
anonim
anonim
benim moralim gayet bozuk canisi. duzelemiyor da birazdan yazicam karalayacagim bir seyler bakalim paylasirim belkim :d
onumarkamsobee
onumarkamsobee
teşekkürler hoyrat :) ruhumda da sinirler var sanırım. aldırmak lazım onları :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
anonimbayan gene dakohsun sen demi üşenen :d hayirdur kiz ne oldu? :/
dakoh
dakoh
kötü şeyler işte kalp kırmalar nankör davranmalar kabuslar yetişmesi gereken ödevler evdeki sıkıntılar derken bi baktım ki kendimle ilgili sorunlarımı çözmeye vaktim kalmamış günlerdir
onumarkamsobee
onumarkamsobee
yine birileri senin kalbini kırmış.. hafta sonu uzun uzun anlatırsın demi? kendi sıkıntılarına da zaman ayırmalısın :/
dakoh
dakoh
sana yolladigim mesajlar niye gitmiyor. az baksana tilifonuna :/
onumarkamsobee
onumarkamsobee
internete bağlı değilmiş. şimdi bağladım. başladı ötmeye canım :/