ikizler
ikizler
bu kahveyi ufacık fincanlara koymayı akıl edenle bir fincan kahveyi 5-10 tl'ye satan kişiler aynı örgüte üye herhalde haydi eskiden ufak fincana koymuşlar güzelim içeceği sonra gelenek demişler ama bir fincanı 5-10 tl'ye satmak nedir. hepsinin köküne kahve telvesi...

Cevaplar

onumarkamsobee
onumarkamsobee
o yüzden evde yapmak lazım bunu. evde çay bardağı ile içiyorum ben türk kahvesini. daha iyi oluyor. ben gidip liraya belki de seferlik kahve alıp geliyorum..
ikizler
ikizler
sen yine cay bardağı ile içiyormuşsun ben en büyük ne bulursam onda içiyorum büyük rus bardağıyla içmişliğim çoktur :) hem dışarda da tadı çıkmıyor zaten...
onumarkamsobee
onumarkamsobee
ben daha o kadar olamadım :) ki zaten sade içiyorum diye laf etmeye başladı teyzem bana sanki zararlıymış gibi :) dışarıda nasıl tadı çıksın? evde alacaksın kahveni. oturacaksın arkada müzik açıp.. ya da birileriyle beraber içeceksin. tabi bazen zevkine fal da sallayabilirsiniz :)
ikizler
ikizler
aynen öyle oas ya evde tek ya da muhabbete gidiyor bu meret, ben de sade içtiğimden halam kızmıştı ben de bir şey olmayacağını göstermek için 1 bardak daha içmiştim :)