onumarkamsobee
saat şöyle 23.58 gibi ben yeni yıla gireceğimizi hatırladım. en azından bunu yapabildim. telefonu kapattıktan sonra ise girdik mi girmedik mi pek önem arzetmedi. ki zaten sonra bu yeni yıl olayı kafamdan çıktı gitti. bildiğin oturup ders çalıştık. diğer gecelerde ne yapıyorsak onu yaptık.. bu gece de karın yağışını izledim, çok güzel yağıyordu. şimdi ise durmuş fakat manzara çok güzel. ağaçlar bembeyaz. mesela bir çam ağacı görüyorum. dondurma gibi. bildiğin dondurma. tam bir dondurma şeklinde. kivili diyebiliriz ona. sonuçta yeşil renk de var oralardda bir yerlerde. beyaz çikolata kaplı kivili dondurma... hem de kocamaaann :o evet evet işte bu :) şimdi mi? "bugünün de diğer günlerden bir farkı yok." demek isterdim ama şimdi kalkıp bana "tarih farkı var der misiniz acaba?" bugün de geç uyandım. 2016 acaba nasıl geçecek? hiçbir fikrimiz yok. yaşayıp göreceğiz. zaten bildiğimizi düşünsenize ne kadar heyecansız olurdu. zevk alamazdık hiç. gelecek olan şeyleri biliyoruz çünkü.. neyse uzatmadan günaydın hepinize. yeni yılın ilk gününün yarısını yine geçirdim belki uyku ile ama diğer yarısını da oda işleri ile geçireceğim. İşte benim için de bu gelecekmiş :d ne diyorum ben? evdekiler sorumsuz olduğumu söyler. ben ise bir sürü şeyi kafama takarım. saçımdaki beyaz saç telleri bu yüzden sanırım, ha? ailedekiler hep çok takmaktan erken vefat etti. kendimin de öyle olmasını bekliyorum. ama unutmayın ben sorumsuzum.. herkes kendini bilir. karşı taraf seni bilemez senden daha iyi. onlar istediği kadar sorumsuz olduğunu söylesin. sen kendini biliyorsun. ne kadar sorumlu olduğunu biliyorsun. aklından geçen düşünceleri biliyorsun.. İyi sabahlar cümleten :) mutluluğun sizinle olmasını diliyorum, ama sanmıyorum olacağını tüm gün. bir yerlerde patlak verir hep. en iyi şekilde mutlu olun en iyisi :)

Yorumlar

onumarkamsobee
"tarih farkı var." der misiniz acaba? olacak orası..
cezzar
cezzar
1 yıl
gene döktūrmūşūn kardesim hepimiz ayniyiz belkide aorun etme bence :) @oas
onumarkamsobee
cezzar sorun etmiyorum. o gün yine sorumsuz olduğumu söyledi teyzem :d güldüm geçtim. düzeltmedim onu.. teşekkür ederim kardeşim :)
cezzar
cezzar
1 yıl
ben seni düzeltirim kardeşim bende senin gibi olsamda dünyaya bir defa geleceğim ve ondan sonra gideceğim aklıma gelince hiçbişeyi takmıyorum :d
onumarkamsobee
benim düzeltilmeye ihtiyacım yok bu konularda. sana kalmış takıp takmamak da..